Yunanistan Ev Fiyatları

Yunanistan Ev Arsa

Bugün sizlere komşudan seslenmek istiyorum, Ege bölgemizin karşı toprakları her ne kadar tarihsel ilişkilerimiz sıkıntılı olsa da her zaman komşu dediğimiz de ilk aklımıza gelen Yunanistan sesleniyorum ve bugün ki yazımızda Yunanistan ev fiyatları incelemesi hem de Yunanistan da emlak piyasasının nabzını tutabileceğimiz bir içerik okuyacaksınız hadi başlayalım.

Yunanistan ev fiyatları ve piyasası 2000 yılından Haziran 2022 ye kadar %2.5 lük artış ile yükselen bir trend çizmiştir. Haziran 2022 baz alınarak bir önceki çeyreğe göre yıllık bazda % 9.5 lük artış yakalamıştır.  

Yunanistan ev fiyatlarına 2022 yılı bazında baktığımızda metre kare başına istenen ortalama bedel , 2021 aralık ayına göre %12,04 artış ile 2252 € ( 44.837,32 TL ) olmuştur. Ekim 2022 döneminde metrekare başına istenen fiyat 2283 € ( 45.454,53 TL) ile yılın en yüksek rakamlarını görmüştür.

Yunanistan ev fiyatlarına ulaşabileceğiniz  lokal online siteler.

Yunanistan Ev Fiyatları

Yunanistan da ki favori yerinizi bulun sloganı ile yola çıkmış bu sitede her cebe uygun Yunanistan ev fiyatları bulabileceksiniz.

Tüm Yunaistan’da ortalama ev fiyatlarını merak ediyorsanız bu tablo tam olarak aradığınız şey.

Yunanistan’da ortalama Ev fiyatları

Hem kiralık hem de satılık evler bulabileceğiniz bu sitede, site de sizin için konulan filtreleme seçenekleri ile nokta atış yapmanızı sağlayacaktır.

Yeni eviniz sizi bekliyor sloganı ile yola çıkan bu sitede Yunanistan da aradığınız ev fiyatlarını bulabileceğiniz bir site size sunuyor. Site de 2 tane dil seçeneği ( İngilizce, Yunanca) bulunamktadır.

Yunanistan Ev Arsa

Sitenin adından da anlaşılacağı üzere Yunanistan da hem ev alıp, hem de satıyorsanız bu site size göre, bu site de Yunanistan ev fiyatlarını güncel olarak görebileceğiniz ve bir ev satmaya ya da almaya kalktığınız da piyasadan doğru fiyat alabileceğiniz bir sitedir.

Siteye girerken sizden insan olduğunuzu teyit etmenizi küçük bir bulmaca ile istese de, kiralık ve satılık evleri Yunanistan içinde rahatlıkla bulabileceğiniz bir sitedir.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.