Yunanistan Araba Fiyatları 2021

Yunanistan araba fiyatları

Yunanistan araba fiyatları konusunda en net veriyi elbette Yunanistan’da ve diğer ülkelerde de olduğu gibi ikinci el araba piyasası vermektedir. Bu yazımızda Yunanistan’da yer alan ikinci el ve sıfır araç satışı yapan firmalarının websitelerini derledik.

1990’ların sonlarından bu yana, Yunanistan otomobil pazarı yıllık 60.000 ila 320.000 satış arasında dalgalanma gösterdi. 2000’de ve yine 2004’te 310.000’den fazla satışın zirvesinden 2008 ile 2012 arasında neredeyse %80 lik düşüşle dört yıllık çift haneli bir seriye başladı. 2014’ten 2019’a Yunanistan’da otomobil satışları toparlandı son üç yılda çift haneli artışlarla, ancak 2018’de 100.000 satış kilometre taşını kırdılar. Hafif ticari araç satışları, Yunanistan’daki toplam otomobil satışlarının yaklaşık %7’sini oluşturuyor.

Yunanistna araba satış ve ikinci el ilan siteleri

Car.gr

İkinci el Galatasaray forması

Yunanistan araba fiyatları, motosiklet, otomobil yedek parça fiyatlarını inceleyebileceğiniz en en büyük Yunanistan ikinci el ilan sitesidir. İlan sayısı diğer sitelere nazaran oldukça fazladır. Çok çeşitli ürünlerden ilanlara rastlayabilirsiniz. Bu ürünlerden bir tanesi de Galatasaray formasıdır.

Autotriti.gr

50 bin civarı ikinci el otomobil ilanı bulunan sitede Yunanistan araba fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 1000-70,000 Euro aralığında ilan bulabilirsiniz.

Vendora.gr

Bir diğer ikinci el ilan sitesidir. Araba ilanları kategorisinde oldukça fazla ilan bulunuyor.

Xe.gr

Yunanistan araba fiyatları konusunda fikir edinebileceğiniz bir diğer ilan sitesi. Satılık veya kiralık ev ilanları da bulunmakta.

ix.gr

Yunanistan ikinci el araba satış siteleri listemizin sonuncusu ix.gr. İlan sayısı fazla olmamasına rağmen gerçekten uygun teklifler barındırıyor. İncelemekte fayda var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.