Yunanistan Alışveriş Siteleri 2021

Yunanistan Alışveriş Sitleri 2021

Moda akımları, şarapları, yiyecekleri, güzellik ürünleri ve daha fazlasıyla dünya çapında hayranlık uyandıran Yunanistan Alışveriş siteleri, tüm perakende ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak favori Yunan alışveriş siteleri listesi.

10. Korres

Muhtemelen bugün en başarılı ve küresel Yunan markası Korres, dünyanın en iyi mağazalarında bulunabilecek güzel cilt ve vücut ürünleri satışı yapılıyor.

Yunanistan alışveriş sitesi Naxos adasında kurulan, cilt bakımı Yunan Zeytinyağı gibi yerel organik ürünlerle yapılır ve ayrıca güneş ve saç ürünlerinin yanı sıra koku ve makyajın da çok arananları var.

9. Sandalista

Tüm tasarımlar, antik çağda olduğu gibi güzel Girit’ten gelen % 100 Yunan ve otantik deriden yapılmış ve % 100 el yapımıdır.

Ayağınızı otantik ve benzersiz bir his istiyorsanız doğru yerdesiniz.Sandalista’nın arkasındaki 4 kardeş her şeyle ilgilenmek için oradalar!

Dünya çapında ücretsiz ekspres kargo hizmeti

veriyorlar.

8. Karavan

Yunanistan’da tasarlanan bu kadın markası, ada geceleri ve yaz rüyaları için mükemmel olan rahat bohem tarzı giysiler tasarlar.

Standart ve Ekspres gönderi dünya çapında mevcuttur.

7. Lemoni

Lemoni bir marka değildir. Karavan, Devotion ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi Yunan etiketini temsil eden çevrimiçi bir butiktir.

Ayrıca Mücevher, Ev Eşyaları, yiyecek, kağıt ürünler ve çocuk giyim de satıyorlar.

Bu, 2017’den beri faaliyet gösteren yarı Yunan bir kadın tarafından kurulan bir Alman şirketidir.

DHL veya benzeri bir yolla dünya çapında göderim yapabiliyolar.

6. Konstantino

Açıkçası Konstantino’nun bir çevrimiçi mağazası yok ama çok güzel mücevherleri var, onlardan bahsetmemek suç olur. Parçaları dünya çapında birçok perakendeciden temin edilebilirsiniz. Böylece onları diğer çevrimiçi mağazalarda da bulabilirsiniz.

Bunlar arasında ABD’deki Nieman Marcus ve Sak’s of 5th Avenue ile Japonya, İtalya, Rusya ve Kanada’daki perakendeciler yer alıyor.

Yunanistan’da, amiral mağazalarını Pandrossou caddesinde, Plaka’da ve Santorini’deki mağazaları ve hatta Atina havaalanında bulabilirsiniz!

5. Made in Greece

Tüm ürünler Yunanistan’da üretilir ve yaratılır.

Ürünler arasında özel yapım mücevherler ve mobilyalar, seramikler ve tablolar, cilt bakımı ve parfümler, aydınlatma ve ev eşyaları, yiyecek, şarap ve giyim etiketleri ve aksesuarları bulunur.

Made in Greece, “ilham veren yaratıcılara, olağanüstü kişiliklere ve yetenekli girişimcilere odaklanıyor. Tanınmış sanatçıların yanı sıra kültürel kurumların ve Yunan kültürel mallarını canlandıran, şekillendiren ve yayan güvenilir şirketlerin projelerini destekliyor ”.

4. Hommer

Ünlü Filozof Homer dahil olmak üzere Antik Yunan tarihi ve mitolojisinden esinlenen bu sakal bakım ürünleri, en yüksek kalitede doğal malzemelerle yapılır.

Ürünler arasında yağlar, merhemler ve şampuanların yanı sıra mumlar, plaj ürünleri ve hediye paketleri bulunur.

Yunanistan genelinde kaliteli perakendecilerde veya kendi web siteleri aracılığıyla Shipping Worldwide’da bulunur.

4. Greek Flavours

Yemek yapmayı seven ve Yunanistan’a tapan iki arkadaş ve işadamının fikrinden doğan, uluslararası bir mesleğe sahip bir Yunanistan Alışveriş Siteleri dir.

Rekabetçi fiyatlarla çeşitli yunan topraklarından Yunan ürünlerinin satışında uzmanlaşmıştır. Misyonları, tüm müşterilere zamanında ve hızlı teslimat ve satış sonrası hizmet açısından mümkün olan en iyi hizmeti sağlamaktır.

Sunulan ürünler arasında Yağlar, tatlılar, dolmalar ve fava gibi yiyecekler, kapari ve fasulye, sirke ve reçel bulunmaktadır. Ayrıca mastik, bal ve eşek sütü, taze peynir ve yoğurttan yapılan güzellik ürünleri ile hediyelik eşyalar ve hediyeler de var. Ayrıca çok çeşitli Yunan Şarapları da mevcuttur.

Nakliye dünyanın her yerindedir, ancak maliyetler ve zaman dilimleri seçilen ürünlere bağlıdır.

3. Greece and Grapes

Bu fantastik site, birçok küresel destinasyona Yunan şarapları ve alkollü içkiler satıyor ve Yunan şarap ve likör endüstrisi konusunda tutkulu olan hepimiz için boşluğu dolduruyor.

Santorini’den ödüllü ve çok popüler Assyrtiko çeşidi, Nemea’dan Agiorgitiko, Naoussa’dan Xinomavro dahil olmak üzere birçok mahzen kapısından çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Elbette Uzo, Tsipouro, Raki, Mastica ve diğer damıtılmış alkolleri de satıyorlar!

Şu anda Avrupa genelinde ve Avustralya ve ABD’deki çeşitli eyaletler gibi diğer yerlere gönderiliyor. Sırf eyaletinizin veya ilinizin yasal olarak alkol dağıtımına izin verdiğinden emin olmak için sipariş vermeden önce onlarla iletişime geçmeniz gerekir, çünkü bu sık sık değişir.

2. Sea You Soon

İki kardeş Grigoris ve Constantinos Samaras tarafından kurulan, Atina’da büyük bir plaj aşkıyla büyümüştür.

Ailelerinin çok uluslu tekstil işinde çalıştıktan sonra minimal ve doğal bir estetikle bu birinci sınıf plaj havlusu markasını başlattılar.

Yunanistan ve Türkiye‘deki yerel dokumacılar ve püskül imalatçıları tarafından yaratılan her bir kuma dayanıklı havlu, bir plaj paspası olarak da kullanılabilir ve büyük boyutlu ancak hafif yapıları, onları anında bir pareoya veya örtmeye dönüşerek ideal hale getirir. Plaj kaçışlarınız ve sahil maceralarınız için arkadaşınız.

Yunanistan’da ekspres teslimat şirketi “ACS” aracılığıyla ve yurtdışında Hellenic Post tarafından teslim edilir.

  1. Greek Shops

Yunanistan alışveriş siteleri, Yunanistan’da en son müzik ve video yayınlarını, Yunan ve Ortodoks Tatilleri için mevsimlik ürünleri, yeni Yunan ürün gruplarını ve müşterilerimiz tarafından talep edilen diğer öğeleri içerecek şekilde haftalık olarak güncellenir. Öğeler giyim, kitap, halk sanatı, müzik ve mücevher gibi her şeyi içerir.

Ürünler, biri Kaliforniya’da diğeri Atina’da olmak üzere iki nakliye merkezinden gönderiliyor.

ABD nakliye merkezi ABD, Kanada, Güney Amerika, Okyanusya ve Asya hedeflerini kapsar. Avrupa, Afrika ve Orta Doğu adreslerine teslim edilen siparişler genellikle Atina, Yunanistan’dan gönderilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.