Vietnam Alışveriş Siteleri 2021

vietnam malı ürünler

Vietnam malı etiketli ürünleri bilmeyeniz yoktur. Uygun fiyatlı en popüler markaları aramaya başladıysanız ilk bakmanız gereken yer Vietnam alışveriş siteleri olmalı. Vietnam’ın en popüler alışveriş siteleri ni sizin için derledik.

thegioididong

Vietnam’ın en büyük elektronik perakende zinciri. En son çıkan cep telefonları, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, aksesuarlar, akıllı saatler, orijinal saatler, en iyi fiyatlar, Vietnam’daki en iyi müşteri hizmeti sunan alışveriş sitesidir.

shopee.vn

Milyonlarca erkek ve kadın moda-giyim ürünü, elektronik, ev aletleri…uygun fiyatlar ve birçok indirim kampanyası için online alışveriş. 30 saniye içinde alışverişinizi tamamlamanızı taahhüt eden bir Vietnam alışveriş sitesidir. ShopeePay adında kendi ödeme sistemine de sahiptir.

dienmayxanh.vn

Vietnam’ın En büyük beyaz eşya perakende zinciridir. (ayrıca Thegioididong.com ile aynı grup)
Soğutma elektroniği, ev aletleri ve teknoloji ürünleri satışı yapmaktadır.

Lazada.vn

Elektronikten modaya, beyaz eşyadan gıdaya kadar binlerce ürünle lazada’da online alışveriş yapın… avantajlı fiyatlar, birçok kampanya mevcut.

fptshop.com.vn

Vietnam alışveriş siteleri arasında ilk sıraları zorlamaya başlayan konusunda oldukça başarılı bir alışveriş sitesidir. Anlık indirimleri takip etmek kazançlı bir alışveriş yapmanızı garanti ediyor.

bachhoaxanh.vn

Vietnam’daki en büyük market perakende zinciri (yukarıdaki iki Thegioididong ve Dienmayxanh ile aynı grup)
Yeşil mağaza taze gıda, şekerleme, konserve ürünler, ucuz ev aletleri, taze ürünler, özenli hizmet perakendecisidir.

Diğer Vietnam Alışveriş Siteleri

1 Comment

  1. Aradığım bunlar değil. Bana made in Vietnam diyen adamların sattığı montlar ayakkabıların olduğu siteler lazım. Admin güzel çalışma ama eksik.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.