Ukrayna Araba Fiyatları 2022

ukrayna araba fiyatları

Avrupa’nın önde gelen ikinci el araba pazarlarından olan Ukrayna’da araba fiyatları 500 € dan başlayıp sınırların ötesine kadar ulaşabilmekte. Ukrayna araba fiyatları yazımızı 2022 Ocak ayı fiyatlarına göre derledik.

Ukrayna Toyota Fiyatları

Ukrayna araba fiyatları : Toyota
Ukrayna AutoGalaktika

Ooyyo ve autogalaktika Ukrayna araba satış sitelerinde toplamda 130 binden fazla sıfır ve ikinci el araba ilanı bulabilirsiniz. Ukrayna adeta Avrupa’nın ikinci el araba istasyonu gibi çalıştığı için Ukrayna araba fiyatları araştırması yaparken göz ardı edilmemesi gereken bir ülke konumunda.

Ukrayna Ooyyo

Ukrayna araba fiyatları nı inceleyebileceğiniz bir diğer site olan ooyyo da ise, site ziyaretçilerinin ve araba sahiplerinin oylarıyla araba fiyatlarının yüksek ve ya düşük olup olmadığı oylanır ve ilanın altında gösterilir. Bu özellik arabanın piyasasının ne düzeyde olduğunu, ilanın piyasa şartlarına göre ne seviyede olduğu bilgisini verir.

Ukrayna alışveriş siteleri rehberimiz için lütfen tıklayın!

Alternatif araba satış sitesi arıyorsanız autosite.ua kesinlikle ziyaret etmeniz gereken bir site. Deniz araçlarından karavanlara kadar bir çok kategoride ilan bulunmakta. Ayrıca araba ile ilgili güncel makale ve haberlere de yer vermekteler.

Autosite Ukrayna

Avtobazar sitesinde marka ve modelini seçtiğiniz arabanın fiyat aralığını da görebilirsiniz. Aradığınız arabanın minimum ve maksimun fiyat aralığını görmek büyük kolaylık sağlamakta.

Ukrayna’ya ihraç edilen ikinci el kullanılmış arabaların istatistiğine bakacak olursak en fazla ikinci el araba %30,3 ile Amerika Birleşik Devletleri’nden geliyor. Gerçek şu ki, çoğu Amerikalı, arabası bir kazada hasar görürse, arabalarını açık artırma otoparkına verir, sigorta şirketinden parasal tazminat alır ve ardından yeni araba satın alır. Ve çoğunlukla bu kazalı arabaları, Ukraynalılar uygun fiyat nedeniyle Amerikan kullanılmış arabalarını satın alıyor. Bu pahalı modeller için bile geçerli.

% 23,8’lik bir oranla ikincilikte Almanya yer alıyor. Bu ülke, Ukrayna’ya kullanılmış araba tedarikinde Avrupa lideridir. Alman menşeli arabalar, Ukrayna’daki yol faktörlerine olumlu etkileri ve kaliteleri nedeniyle popülerdir: yolların durumu, hizmet seviyesi. Son trendlere göre, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nden ikinci el arabalar, sırasıyla yüksek kaliteleri ve ucuzlukları nedeniyle önümüzdeki yıllarda Ukraynalılar arasında popüler olacak.

Belçika %7,4 ile üçüncü sırada yer almaktadır. Belçikalı kullanılmış arabaları, iyi durumları ve kaliteleri nedeniyle Ukraynalılar arasında popülerdir. Litvanya (%6.5) ve Hollanda (%6.3) sırasıyla 4. ve 5. sırada yer alıyor. Son zamanlarda Litvanya’daki araba fiyatlarındaki artış nedeniyle koltuğu Hollanda’ya bırakacak gibi duruyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.