Sırbistan Araba Fiyatları 2022

Sırbistan araba fiyatları

2019 yılndan bu yana Sırp Dinarı’nın Euro karşısındaki istikrarlı duruşu nedeniyle Sırbistan araba fiyatları da istikrarlı bir şekilde stabil kalmaya devam etti. Araba fiyatları konusunda vergi avantajı sağlayan bir diğer ülke olan Sırbistan’daki araba fiyatlarını inceliyoruz.

Sırbistan’ın Eylül 2021’deki otomobil pazarı yeniden çift haneli rakamlarla düşmeye başladı ancak pandemi öncesi seviyelerin %5,2 ile üzerinde kaldı. Eylül ayında 2.314 adet satıldı (%-12.1), Yıldan Bugüne satışlar 23.285 adetle (+%27) bir önceki yıla göre artışta. Dacia, satışlarında düşüş bildiren tek marka.(%-20,7).

Sayfa İçeriği

Polovni Automobili

Sırbistan araba fiyatları : Polovniautomobili

Tekneden bisiklete, iş makinesinden arabaya kadar Sırbistan araba fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz bir web sitesi. Bunların dışında yedek parça ve haber blog bölümü de bulunmaktadır. Sırbistan’ın en çok ziyaret edilen ikinci el ilan sitelerinden biridir.

Oglasi

Sırbistan ikinci el araba siteleri : Oglasi

Her çeşit çıkma araba yedek parçası ve ikinci el araba bulabileceğiniz oldukça fazla sayıda ilan bulunan bir site.

Sasomange.rs

450 euro ya 2001 modelde çok sayda araba ilanı bulabilirsiniz. Hayat gerçekten çok garip.

Halooglasi

Sırbistan’da uygun ikinci el araba arıyorsanız bu site sizin içi ideal bir seçim olabilir. Karavan, deniz aracı veya otobüs. Hiç farketmez. Aradığınız araç ne ise ilanı bu sitede mevcuttur.

Diğer bir Avrupa ülkesi olan Makedonya’daki araba fiyatlarını merak ediyorsanız, Makedonya araba fiyatları yazımızı inceleyebilirsiniz.

kupujemprodajem

Sırbistan Araba

Sırbistan’ın en büyük ve en çok ziyaret edilen ikinci el ilan sitesidir. Sadece cep telefonu kategorisinde 40 binden fazla ilan bulunmaktadır. Sırbistan araba fiyatları konusunda ilk bakmanız gereken kaynaklardan birisidir. Sıfır ürünler de satılmaktadır. Kategorilerinin ve ilan sayısını görünce siteden ayrılmanız oldukça fazla zaman alacaktır.

At Araba

180 Euro bedelli çok tarihi antik ve kuntik bir at arabası bile alabilirsiniz. Dekorasyon amaçlı kullanılabilir, eğer zenginseniz, eş dost ve arkadaşlarınıza 2 dünya savaşı görmüş bu at arabasıyla hava atabilirsiniz. Fiyatını 180 Euro değil de 18.000 Euro olduğunu söylemeniz süksenizi arşa çıkaracaktır. Haydi durmayın ilk siparişi siz verin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.