Rusya Alışveriş Siteleri 2021

rusya alışveriş siteleri

Online Rusya Alışveriş Siteleri piyasasının %40’ını oluşturan ozon.ru , wildberries.ru ve mvideo.ru 9 milyar Amerikan doları gelir elde etmeyi başardı. Rusya pazarındaki en hızlı büyüyen mağazalardan biri floradelivery.ru. Mağaza, 2020’de yaklaşık 2,4 milyon ABD doları satış gerçekleştirdi. Bir önceki yıl gelir artışı %52’ye ulaştı.

  1. Ozon.ru

En büyük Rusya Alışveriş Siteleri nden biri olan ozonda iğneden ipliğe aradığınız her şeyi kolayca ve uygun fiyata bulabilirsiniz.

2. citilink.ru

2008 yılında kurulan citilink.ru Rusya‘nın en köklü alışveriş sitelerinden birisidir.

3.wildberries.ru

2008 yılında 28 yaşında öğretmen Tatyana Bakalchuk tarafından kurulan Rus Alışveriş Sitesidir. Rusya’nın en büyük alışveriş sitesi konumuna kadar yükselmiştir. Online ve yerel mağazalarda hizmet vermektedir.

4. lamoda.ru

Kadın erkek giyim ve aksesuar kategorilerinde çok sayıda marka ve seçenek sunar. Premium markalardan yerel markalara kadar geniş bir seçenek sunar.

5. eldorado.ru

Bilişim teknoloji ürünlerinden kamp malzemelerine kadar çok sayıda farklı ürünü bulabileceğiz Rusya Alışveriş Sitesi dir.

6. mvideo.ru

Rusya’nın en büyük 3 online alışveriş sitesinden biridir. Geniş ürün yelpazesi ve anlık indirim kampanyaları için takip edilmeye değer.

7. pleer.ru

Rusya’nın en büyük sıfır ürün satan bit pazarı diyebiliriz. Ukalele mi aradınız ? Pazar arabası mı aradınız? O zaman doğru adrestesiniz.

8. bonprix.ru

Kadın, erkek ve çocuk giyiminde Rusya’nın en büyük alışveriş sitelerinden birisidir.

9. komus.ru

İşiniz ile ilgili toptancı veya tedarikçi arıyorsanız tam size göre Rusya Alışveriş Sitesi dir.

10. 220-volt.ru

Alet edevat, yapı ürünleri, tamir ürünleri, elektrikli el gereçleri ve daha fazlası bu sitede.

11. sportmaster.ru

Spor giyim ve ekipmanları konusunda geniş ürün yalpazesi ile en büyük Rusya alışveriş sitesi dir. Yerel mağazalarında da hizmet vermektedir.

12. avito.ru

En büyük Rusya ikinci el alışveriş sitesidir.

13. dns-shop.ru

Ne ararsanız bulacağınızın garantisini verebileceğimiz bir alışveriş sitesidir. 2020 yılında 4. en büyük ciro yapan alışveriş sitesidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.