Romanya Alışveriş Siteleri 2021

Romanya Online Alışveriş Siteleri 2021

5,8 milyondan fazla Rumen internet kullanıcı Romanya Alışveriş Siteleri ni tercih ediyor. %28’lik payla emag.ro en çok tercih edilen alışveriş sitesi konumunda.

  1. eMag.ro

eMAG, Naspers’ın sahibi olduğu romanya alışveriş sitesidir. Bilgi teknoloji ekipmanı ve bileşenlerinin, elektronik cihazların, ev aletlerinin, kişisel bakım ürünlerinin, otomotiv ürünlerinin, spor malzemelerinin, kitapların, müziklerin, filmlerin, ev ve bahçe ürünlerinin, petshop ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

2. okazii.ro

Okazii.ro, Bitfactor S.R.L tarafından yönetilen Romanya’daki ana alışveriş sitelerinden biridir. Her ay 2,5 milyonun üzerinde Romen Okazii.ro web sitesini ziyaret ediyor.

3. altex.ro

Romanya’da yerel mağazaları bulunan alışveriş sitesi, arabadan cüzdana, bebek bakım ürünlerinden bilgi teknoloji ekipmanlarına kadar çok geniş yelpazede ürün satışı yapmakta.

4. pcgarage.ro

2005 yılında kurulan şirket bilgi teknoloji ürünleri ve ekipmanları satışı yapmakta. Uygun fiyata elektronik cihaz alabileceğiniz alışveriş sitesinde Türkiye fiyatından 2000 tl altına Xaomi mi 10t pro 128gb telefon almak mümkün.

5. elefant.ro

Elefant.ro, çok çeşitli ürünler satan alışveriş sitesidir: moda, elektronik, saat, kitap, oyuncak vb. Sitenin sloganı “Ailenizin çevrimiçi alışveriş merkezi” dir.

6. dedeman.ro

Dedeman, Romanya alışveriş siteleri içerisinde % 100 Romanya sermayeli ev tadilatı ve kendin yap ürünleri sunan bir hipermarket zinciridir. Sloganı, “Planlarınıza adanmış”dır. Bacău merkezli ve ülkede 54 mağazası (Eylül 2020) var. Dedeman, 1992 yılında iki kardeş Adrian ve Dragoş Pavăl tarafından kuruldu.

7. kaufland.ro

Kaufland , Lidl‘in de sahibi olan Schwarz Gruppe’nin bir parçası olan bir Almanya hipermarket zinciridir. Zincir Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Hırvatistan ve Moldova’da 1.200’den fazla mağaza işletmektedir.

8. eventim.ro

Almanya merkezi online bilet ve etkinlik satışı yapan romanya online alışveriş sitesleri dir. 1989 yılında kurulan köklü bir firmadır. Romanya’daki kültürel etkinlikleri takip etmek için ideal bir websitedir.

9. miniprix.ro

Romanya alışveriş siteleri içerisinde moda ve trend giyim konusunda ilk sıralarda gelen bir online alışveriş sitesidir.

10. bonprix.ro

bonprix, moda endüstrisinde, çevrimiçi ticarette uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket, Otto Group’un bir yan kuruluşu olarak 1986 yılında Hamburg’da kuruldu. Bonprix ürün yelpazesi kadın, erkek ve çocuk giyiminin yanı sıra tekstil ve ev aksesuarlarını içerir. Şirketin dünya çapında 3000 çalışanı (przypis) vardır ve Romanya pazarında Polonya şirketi bonprix Sp tarafından temsil edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.