Polonya Araba Fiyatları 2022

Autocentrum.pl

Polonya araba fiyatları konusunda en net veriyi elbette Polonya‘da ve diğer ülkelerde de olduğu gibi ikinci el araba piyasası vermektedir. Bu yazımızda Polonya’da yer alan ikinci el ve sıfır araç satışı yapan firmalarının websitelerini derledik.

Polonya araba satışları, bir önceki yıldaki 656.258 adede kıyasla Aralık 2020’de 510.153 adette kaldı. 2005-2020 yılları arası Polonya’da satılan ortalama otomobil miktarı ise 379.527 adet olarak gerçekleşti. Veriler, Aralık 2019’da 656.258 adet ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ve Aralık 2005’te 255.107 adet ile rekor düşük seviyede gerçekleşti. Polonya Perakende Satışları Haziran 2021’de yıllık bazda %6 arttı. Polonya Araba Fiyatları ise ikinci elde satış

Polonya araba fiyatları özellikle 2. el söz konusu olduğunda avrupanın en avantajlı piyasası konumunda. Polonya’dan Avrupa’nı bir çok ülkesine (Ukrayna, Gürcistan, Bulgaristan) ikinci el araba satışı gerçekleşmektedir. Polonya’daki ikinci el ve sıfır araç fiyatlarını inceleyebileceğiniz güvenilir tüm araba satış sitelerini sizin için derledik.

Güncel : 20.03.2022

(1 Polonya zlotisi eşittir 3.47 Türk Lirası)

Polonya araba satış ve ikinci el ilan siteleri

Szbk.pl

Polonya’nın en büyük ikinci el araba satış sitesidir. Polonya araba fiyatları merakınızı büyük ölçüde gidereceğinden emin olabilirsiniz. Araba ilanlarının yanı sıra motosiklet, tekne ve iş makinaları ilanları da bulunmakta.

Otomoto.pl

Çoğunlukla üst segment yüksel model ve sıfıra yakın model ilanları bulunur.

Sprzedajemy.pl

Genel bir ikinci el ilan sitesidir ama ikinci el araç bölümü oldukça geniştir. Çok sayıda ilan bulunmaktadır. 500 zloty, yani 24 Kasım 2021 itibariyle 1520 Türk Lirasına araba bulabilirsiniz. Tabii bu ilanı kaporta, şase, boya, motor, şanzuman, elektrik tesisatı, diferansiyel, krank mili takıntısı olanlar aramasın.

Autocentrum.pl

Otomobil dünyası portalı olan Polonya sitesinde ikinci el araç satış ilanları da bulunmakta. 2021 model Turbo Dizel Audi Q5 fiyatının 800 bin Türk Lirası olması insanın monitöre beş on saniye bakılı kalıp düşüncelere sevk etmeye yetiyor. ( 5-10 saniye içerisinden Zloty TL çeviri süresi düşülmüştür.)

Lento.pl

Diğer Bir ikinci el ilan sitesidir. Otomobil kategorisinde 30 binden fazla, motorlu taşıtlar kategorisinde ise toplamdan 60 binden fazla ilan bulunmaktadır.

Poleasingowe.pl

Traktör, forklift ve diğer iş araçları, ve tabiki otomobil ilanlarının da bulunduğu bir website. Polonya’daki ikinci el forklif fiyatlarını merak ediyorsanız buyrun.

Autogielda.pl

Orta sınıf araç ilanlarının bolca bulunduğu bir site.

Auto.pl

Araba hakkında aradığınız her şeyin Lehçe’sini bulabileceğiniz bir site. Forum da mevcut.

Autotrader.pl

Hem araç satış hem de kiralama hizmeti vermekteler.

Aaaauto.pl

Site adresinin uydurukluğuna aldanılmaması gerekiyor. işlerini gayet düzgün bir şekilde yapan Polonya araç satış sitesi.

Samochody.pl

En iyiyi en sona sakladığımız site.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.