Kırgızistan Araba Fiyatları

Kırgızsitan araba fiyatları

Kırgızistan araba fiyatların göz attığımız da araba fiyatlarının ucuzluğu ilk göze çarpan unsurlardan biridir. Kırgızistan da araba fiyatlarının ucuzluğundan kaynaklı olarak da oradan araç alıp diğer ülkelerde binen çok kişi ortaya çıkmaktadır. Araba fiyatları genel olarak Amerikan doları ya da yerel para birimi olan Kırgızistan Somunudur. Kırgızistan araba fiyatlarının ucuzluğunun en büyük kaynağı satışlardan alınan verginin düşük olmasıdır.

Kırgızistan’da en çok tercih edilen araç türü 2022 deki %25,4 lük pazar payıyla SUV’dur. Marka olarak bakacak olursak Kırgızistan’dan en çok tercih edilen araba markası %23,4’lük pazar payı ile Toyota’ya aittir. (Kaynak: Statista.com)

Kırgızistan araba fiyatlarını derlediğimiz bu yazımızda araç fiyatlarını inceleyebileceğiniz online siteleri bulabilirsiniz. Liste oto galerilerinden en büyük ikinci el ilan sitelerine kadar bir çok seçenek sunuyor.

Kırgızistan araba fiyatları ve Bişkek araba fiyatları. En büyük ikinci el ilan siteleri. mashina.kg ve diğer siteler.

Sayfa İçeriği

Mashina.kg

Bişkek Araba Fiyatları

Kırgızistan’ın en büyük online ikinci el araba satış sitesidir. İlan sayısı ve ziyaretçi sayısı bakımınan rakipsizdir. İlanlar yayınlandıktan 2-3 saat içerisinde 10 binlerce görüntülenme almaktadır. Özellikle Bişkek araba fiyatları için tek adrestir.

Bazar.kg

Kırgızsitan araba fiyatları

İkinci el araba katagorisi bulunan Kırgızistan ikinci el ilan sitesidir. Mashina.kg’ye iyi bir alternatiftir. Araba ilanları dışında çıkma veya orjinal yedek parça bulabilirsiniz. 7 Aralık 2022 itibariyle 1 SOM 0,22 Türk Lira’sına eşittir. 1988 Model Audi 100 fiyatı 40 bin TL civarındadır.

Autokyrgyz.com

Kırgızistan ikinci el otomobil

İngilizce dil seçeneği bulunan Kırgızistan ikinci el araba alıp satabileceğiniz bir site.

Autobeep.com

Sadece Kırgızistan araba fiyatlarını değil, tüm Ortadoğu bulunan devletleri, Türk cumhuriyetlerini ve dünyada ki belli başlı ülkeleri kapsamına alan bir sitedir. Site araba fiyatlarını geniş bir çevreye ulaştırmakla beraber diğer kategorilerde de geniş bir çevreye hitap etmektedir.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.