Kazakistan Araba Fiyatları

Kazakistan Toyota Corolla 1.6 2021

Kazakistan sıfır ve ikinci el araba satışı 2022’de bir önceki yıla göre %9,2’lik bir artış gösterdi. Bu dünya genelinde satışların düşmesine rağmen Kazakistan’da otomobil sektörünün hız kesmeden büyüdüğüne işaret ediyor. Marka model sayısının artmasıyla Kazakistan araba fiyatları da rekabetçi sektörden dolayı düşüş eğilimi göstermeye başladı. Listemizde Kazakistan’da sıfır ve ikinci el araba fiyatlarını bulabileceğiniz online ilan sitelerini gösterdik.

Sayfa İçeriği

Mycar.kz

Kazakistan Araba Fiyatları

Bünyesinde 40 bine yakın sıfır ve ikinci el araba ilanı bulunduran bir websitedir. Kazakistan araba fiyatları konusunda kazakların ilk tercih ettiği yerlerden biridir.

Kazakistan’da en çok tercih edilen araba markaları sırasıyla ilk 3 sıra Lada, Hyundai ve Toyota. Bu markaları sırasıyla Özbek markası Ravon ve Kore markası Kia takip ediyor.

Kazakistan Toyota Corolla 1.6 2021

Kazakistan araba fiyatları Türkiye ile kıyaslanacak olursak daha ucuz görünüyor. 2021 Model Toyota Corolla 1.6 modelinin ortalama fiyatı 12 milyon Kazak Tenge’si. Bunun da Türk lirası karşılığı ise 475 bin TL. Türkiye pisayası ise 500 binden başlayıp 800 bine kadar çıkıyor.

Autokazak.com

Kazak ikinci el ilan siteleri arasında en tanınmışı denebilir. İlan sayısı mycars.kz’den daha düşük olsa da piyasa araştırması için kesinlikle göz atılmalı.

Toyota-city.kz (Orbis)

Kazakistan Orbis

Toyota’nın Kazakistan’ın en çok satan otomobil marklarından biri olduğunu belirtmiştik. Almata’da yer alan firma haftanın 7 günü açık.

nissan.kz

Kazakistan Nissan

Kazakistan’da sıfır Nissan marka otomobil fiyatları. 2022 model Qashqai fiyatı 14 milyon Kazak Tengesi. Yani Türk Lirası karşılığı 550 bin TL

Toyotakz.com

Sıfır ve garantili ikinci el araba ilanları için kaliteli bir yer arıyorsanız doğru adres burası.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.