Kazakistan Alışveriş Siteleri 2021

kazakistan alışveriş siteleri

Satın alma gücü paritesine (SAGP) bir başka değişle Purchase Power Parity (PPP) göre Türkiye’nin gerisinde bulunan Kazakistan’dan alışveriş yapmak caiz bir seçenek olabilir. İşte alışveriş yapabileceğiniz Kazakistan Alışveriş Siteleri rehberi.

  1. Satu.kz

Türkiye ile kıyaslandığında oldukça uygun alışveriş yapabileceğiniz bir Kazakistan alışveriş siteleri arasında. Sitede yapılan ufak bir gezinti ile Türkiye satış fiyatı 2349 TL olan Adidas Yeezy Boost 350 V2 Spor Ayakkabının satu.kz’de 32000 Kazakistan tengesi yani 650 TL olduğunu görebilirsiniz.

2. lamoda.kz

Giyim ve moda konusunda Kazakistan’ın en büyük alışveriş siteleri arasında. Kadın, erkek ve çocuk giyim ürün seçenekleri bulunuyor. Koton ve Mavi gibi Türk markaları da kendilerine yer bulmuş.

3. Technodom.kz

Kazakistan Alışveriş Siteleri arasında elektronik ürünler pazarında lider konumdadır.

4. alfa.kz

Bir diğer Kazakistan elektronik ürün satışı yapan websitesi. Kazakistan cep telefonu piyasasında rekabetçi fiyatlar sunmakta. Samsung Galaxy A52 256gb fiyatı 2900 Tl civarındayken, Türkiye’de 128 gb’lık versiyonunun fiyatı 4500 TL civarındadır.

5. sulpak.kz

İnşaat malzemelerinden saç boyasına kadar aradığınız bir çok ürünü bulabileceğiniz online alışveriş sitesi. Özellikle spor ürünler kategorisi yeni ürün keşfetmek açısından incelemeye değer

6. shop.kz

Yerel mağazaları da bulunan Kazakistan online alışveriş sitesi. Ofis malzemelerinden bilgi teknoloji ürünlerine kadar geniş bir ürün kategorisine sahip.

7. flip.kz

Türk ürünlerinin de aralarında bulunduğu çok geniş ürün kategorisine sahip bir diğer Kazakistan alışveriş sitesi. Bununla birlikte yerel mağazaları da mevcut.

8. fora.kz

Sadece elektronik ve bilgi teknoloji ürün satışı yapan, bununla birlikte, oldukça geniş ürün seçeneği sunan alışveriş sitesi.

9. arbuz.kz

Kazakistan Alışveriş Siteleri arasında en iyi supermarket hizmeti veren aynı zamanda, en yaygın yerel market zincirine sahip websitesidir.

10. talismangallery.kz

Kazakistan hediyelik eşya alışverişi yapabileceğiniz, oldukça ilginç hediyeler bulabileceğiniz bir alışveriş sitesi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.