Karadağ Araba Fiyatları

Autosales Balkan

Karadağ’da araba satın almak istiyorsanız, yada Karadağ araba fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bakmanız gereken tek adres AutoDiler dir. Bir çok Doğu Avrupa ülkesinde olduğu gibi Karadağ’da da en çok tercih edilen otomobil markaları Dacia, Skoda ve Volkswagen. Bu üç markanın Montenegro’daki toplam satışın %40’ını oluşturduğu bildirilmekte.

Sayfa İçeriği

AutoDiler.me

Karadağ Araba Fiyatları

Montenegroda araba fiyatları denildiğinde akıllara ilk gelen araba satış sitesi autodiler’dir. Otomobilden iş makinasına, deniz taşıtlarından yedek parçaya kadar aradığınız her türlü ilana ulaşabilirsiniz.

Autosalesbalkan.com

Autosales Balkan

Balkan ülkeleri Arnavutluk, Karadağ ve Kosova’da ikinci el araba ilanları bulunan bir websitedir. Oldukça uygun fiyata ikinci el araba ilanına rastlayabilirsiniz. İlan sayısı fazla değildir.

Auto-marketplace.net

Alternatif araba satış sitesi. Oldukça uygun fiyata düşük model araba bulmak mümkün.

theparking.eu

Avrupa geneli araba fiyatlarını inceleyebileceğiniz bir websitesi. Karadağ kategorisinde oldukça fazla ilan bulunuyor. Düşük ve yüksek model ilanlar arasında karada araba fiyatı olarak 1900 Euro’dan başlayan fiyatlarda araba bulabilirsiniz.

mneauto.me

Karadağda araba fiyatları

Karadağ Budva’da bulunan bir oto galerisi. Audi A4 Quattro fiyatı 2999 Euro. Daha uygun fiyatlarda araba bulmak mümkün.

Oscars.me

Karadağ’daki üst segment araba fiyatlarını merak ediyorsanız bir çok ilan bulabileceğiniz galeri ve website. Sattığı arabalara garanti de veriyor.

Rocksped Auto Centar

Lüks ve spor arabaların ikinci el fiyatları için incelemeye değer bir firma. Sıfır araç satışları da bulunmakta.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.