Kanada Araba Fiyatları ve Araba Satış Siteleri

Kanada Araba Fiyatları

Kanada araba satışları Kasım 2021 117,378 yeni araç ile başlayan düşüş ivmesini Aralık 2021 de 103,694 ve Ocak 2021 de 95,850 olarak devam ettirdi. Şubat 2022 de artmaya başlayan yeni araba satışı 105,630 u gördü. Mart 2022 de ise 144,597 adet yeni araba satışı ile son 6 ayın zirvesinde bulunuyor. Bu yazımızda Kanada araba fiyatları ve araba satış sitelerini inceliyoruz.

Sayfa İçeriği

Autotrader.ca

Kanada Araba Fiyatları

255 binden fazla sıfır ve ikinci el araba satış ilanları bulunan site Kanada tarafından oldukça fazla ziyaret ediliyor. İlanları inceleyebilmek için posta kodu girmenizi isteyebilmektedir. Örnek olarak X0G 0A0 posta kodunu kullanabilirsiniz.

Kijijiautos.ca

Kanada’nın en çok ziyaret edilen araba satış sitelerinden. Düşük fiyatlı ikinci el arabadan ultra lüks arabalara kadar bir çok ilan bulabilirsiniz.

Carpages.ca

Kanada Araba Satış

Kanada araba satış siteleri arasında bölgesel olarak en uygun fiyatlı ikinci el araba ilanları bulunan websitesi diyebiliriz. Arama yapmak istediğiniz bölgenin baş harflerini yazarak o bölgedeki ilanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Truecar.com

Araba fiyatlarını kategorileyen bir sahip sisteme sahiptir. Bu sistem ile araba fiyatlarının uygunluğu konusunda iyi bir fikir edinmenize yardımcı olur. Şişirilmiş fiyatları anında görebilirsiniz.

Gürcistan Araba Satış Siteleri İlginizi Çekebilir!

Cargurus.ca

Kanada Araba Satış Siteleri

Kanada araba fiyatları ve araba satış siteleri arasında en ucuz arabaları bulabileceğiniz bir website. Sloganı bu iddasını desteklemekte. 5000 USD aldı binlerce araba bulabilirsiniz. Özellikle Japon arabaları incelemeye değer.

Ontariocars.ca

Ontariocars Kanada

Sade bir arayüze sahip Kanada Araba Satış sitelerindendir. Bu sizi yanıltmasın oldukça fazla ikinci el araba ilanına sahiptir. Bölge kodu girmeden, araba ilanlarını seçme imkanı tanımaktadır.

Canadadrives.ca

Kanada Araba Fiyatları

Taksit imkanı sunan Kanada Araba Satış sitelerindendir. Araba ilanları genelde yüksek model ve üst segment grubundan oluşmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.