Japonya Alışveriş Siteleri 2021

japonya alışveriş siteleri

Dünyada online alışveriş sektörü denildiği zaman Japonya Alışveriş Siteleri Japonya’yı 4. sıraya taşımayı başardı. Japonya’da online alışverişte kadınlar erkeklerden biraz daha önde ilerliyor. Japonya‘da geçen yıl 20-29 yaşlarındaki kadınların %76’sı online alışveriş yaparken, 40-49 yaşındakilerin %93’ü bunu yaptı.

Japonya Giyim Siteleri

Salz-Tokyo

Kimono satın almak mı istiyorsunuz? Salz, İngilizce hizmet veren, Japonca merkezli bir çevrimiçi kimono mağazasıdır. Obi kuşakları, tabi çorapları ve daha fazlası gibi aksesuarların yanı sıra desen desen kimono bulacaksınız. Salz, flanel gömlekleri andıran ekose baskılar, eğlenceli puantiyeler, yıldız desenleri ve hatta Gustav Klimt gibi ünlü sanatçıların baskılarıyla güncellenmiş desenlere sahip çok çeşitli modern kimono taşıyor. Japon alışveriş sitesi dünya çapında gönderim imkanı sağlıyor.

zozotown

Zozotown Japonya alışveriş siteleri arasında en büyük çevrimiçi moda mağazasıdır ve hem erkekler hem de kadınlar için geniş bir marka yelpazesine sahiptir. Balenciaga ve Alexander Wang dahil olmak üzere üst düzey modaya kadar Nike ve Adidas gibi 7.000’den fazla markayı kategorilerine eklenmiştir. Tek dezavantajı, Zozotown’ın uluslararası olarak gönderilmemesidir. Neyse ki moda tutkunları için, Buyee sizin adınıza sipariş verecek ve bunları denizaşırı ülkelere gönderecek bazı resmi proxy hizmetleri sunmakta.

united arrows

Japon moda takipçileri Humanmade, Ambush gibi diğer tanınmış Japon ve uluslararası markaları taşıyan United Arrows çevrimiçi mağazasına göz atmak isteyecektir. Mağazada hem erkek hem de kadın modasının yanı sıra çocuk modası, ev eşyaları ve güzellik ürünleri de bulunuyor. Yaz geldiğinde, platform genellikle yaz festivallerinde giyilen yukata’yı (hafif gündelik kimono) da sunar.

uniqlo

Gündelik giyim parçaları sunan ünlü Japon yaşam tarzı moda markası Uniqlo aynı zamanda birinci sınıf kalitesiyle de ünlüdür. Sadece en iyiyi sağlamaya olan bağlılık, ürünlerinde kendini gösterir. Kumaşlar her zaman ten üzerinde yumuşaktır; tasarımlar sürekli yenileniyor; konfor her zaman anahtar olmuştur.

wego

Söz konusu Japon modası olduğunda Japonya alışveriş sitleri arasında Wego Harajuku’nun en ikonik yer olduğunu kabul etmek zorundayız. Moda alt kültürlerinin doğduğu ve bugüne kadar sokaklarda kaldığı mahalle. WEGO, gündelik ve Harajuku tarzı tasarımların birleşimiyle ünlü bir Japon giyim şirketidir.WEGO aslında ilk mağazasını 1994 yılında Osaka’da açtı. Ana amacı, 20’li yaşların ortalarındaki moda öncüsü bir kitleye hitap etmekti. O zamandan beri, ülke çapında 150’den fazla mağaza ile ilham alan mahalle Harajuku da dahil olmak üzere Japonya’nın diğer bölgelerine yayıldı! WEGO, Kappa ve Disney gibi diğer büyük markalarla yaptığı özel işbirlikleri ile de ünlüdür – ortaklaşa yaptıkları koleksiyonlar yalnızca WEGO’da satılmaktadır ve başka hiçbir yerde satılmamaktadır. Uzak ve yakın moda tutkunları bu eşsiz parçalara sahip olmak için bu markanın mağazalarına akın ediyor.

GU

Uniqlo’nun alt firması olarak aynı kalitede ve daha ucuz ürün satma hedefi ile çalışmaktadır.

GU, özellikle yerel sanatçılar ve markalarla işbirliklerini de desteklemektedir. Dikkat çeken bir tanesi, grafik tişörtler ve diğer özel parçalar sunan popüler bir anime dizisi olan Sailor Moon ile yaptıkları işbirliğidir.

BAPE

Bir moda tutkunuysanız, muhtemelen A Bathing Ape olarak da bilinen BAPE’yi duymuşsunuzdur. Tüm zamanların en popüler Japon markalarından biridir! BAPE, modern yaşam tarzı ve sokak giyimi estetiği ile popülerdir ve ülke çapında yaklaşık 19 mağazası vardır. Kurucu Nigo, kolejde moda editörlüğü okuduktan sonra 1993 yılında markayı kurdu.

punyus

En ünlü Japon moda markalarından biri, Naomi Watanabe tarafından kurulan Punyus’tur. Naomi Watanabe ünlü bir Japon komedyendir – bu markanın amacı Japon moda endüstrisinin beden standartlarına meydan okumaktır. Japonya’nın son derece küçük beden ölçüsü sunduğu biliniyor, ancak Punyus, vücut kapsayıcı faktörünü gururla göstererek US 16’ya kadar bedenler sunuyor.

Peach John

Japonya alışveriş siteleri arasında iç giyim konusunda en trendy olan firmadır desek yanılmayız. Yenilikçi tasarımları ile Japon kadınlarının en sık takip ettikleri Japon web sitesidir.

Trimph Online Shop

Japonya’da oldukça favori iç çamaşırı markasıdır.

Japonya Elektronik Alışveriş Siteleri

Bic Camera

Elektronik ürün konusunda oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Son teknolojiyi takip etmek isteyenlerin sıklıkla ziyaret ettiği Japon elektronik alışveriş sitesidir. Japonya genelinde yerel mağazaları da bulunmaktadır.

BIRD

Elektronik ürün aksesuarları konusunda oldukça tarz yeni ürüne rastlayabileceğiniz bir web sitesidir.

elecom

Elektronik ve sarf malzemesi ile ilgili internetten aradığınız bir şeyi bulamadıysanız henüz bu Japon elektronik alışveriş sitesine girmemişsiniz demektir!

Yodobashi

Devasa elektronik market zincirinin online satış sitesi. Binlerce çeşit kategori on binlerce çeşit ürün ile Japon alışveriş siteleri arasında konusunda uzman.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.