İtalyan Takım Elbise Markaları 2022

İtalyan Takım Elbise Markaları

Kabul edelim, İtalyan takım elbise markaları her zaman erkeleri daha yakışıklı kılıyor. Sizin için mükemmel eşleşmeyi bulmak için en iyi 10 İtalyan takım elbise markasına göz atın. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en az bir marka bulacağınızın garantisini veriyoruz.

10 takım elbise markası arasından hangi marka takım elbise alacağınıza nasıl karar verebilirsiniz? Her markanın kendine özgü bir tarzı ve farklı amaçlar için yapılmış takım elbiseleri olduğu için çok zor olmamalı. Birçoğu gündelik toplantılar veya iş amaçları için giymek kolaydır, diğerleri ise düğün gibi önemli etkinlikler için uygundur. Sebep ne olursa olsun, bu en iyi İtalyan takım elbise markaları sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Giorgio Armani

İtalyan takım elbise markası denildiği zaman akıllara gelen ilk marka tabiki Armani. Armani takım elbiselerine erişim ülkemizde son derece kolay. Bir çok pazar yeri ve butik Armani marka takım elbise satışı yapmakta. Günümüz şartlarında yüksek döviz kuru nedeniyle tabiki fiyatları uçmuş durumda. Fakat bir çok İtalyan markasına nazaran fiyatı çok da uçuk sayılmaz. 15 bin TL civarı bir fiyattan bir takım elbise alabilmeniz mümkün.

Sayfa İçeriği

Boglioli

Boglioli Takım

En iyi İtalyan takım elbise markaları arasında Boglioli‘den bahsetmek gerekiyor. 1974 yılında İtalyan bir aile tarafından İtalya’da kuruldu. Giysileri boyama yöntemleri o zamanlar gerçek bir yenilik olduğundan, önce giysi boyalı ceketleriyle ünlendi. Takım elbiseleri dünyaca ünlüdür ve beyefendilerin hayatında bir ifade tarzıdır.

Kendi sitesinden alışveriş yapabileceğiniz gibi Türkiye’de Beymen’de ürünlerini bulabilirsiniz. Takım elbise modelleri pek sık satışa sunulmasa da takip etmek de fayda var. Birkaç online butikte %70 indirimli 1500 TL civarı Boglioli takım elbise satıldığını görürseniz yapmanız gereken en kısa şey ALT + F4

Corneliani

Corneliani Erkek Giyim

Alfredo Corneliani 1930 yılında yağmurluk ve pardösü imalatıyla yola çıktı. Oğulları Claudio ve Carlaberto sayesinde 1959 yılında Corneliani markası kuruldu. Bugün en iyi İtalyan takım elbise markalarından biri ve erkek giyim için lüks bir marka olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda kıyafetlerle mükemmel uyum sağlayan aksesuarlar da satıyorlar. Türkiye’de ürünlerini satan firmalar bulunmakta. Glami bunlardan biri. Corneliani İtalyan takım elbisesi markaları fiyat aralığı ise ortalama 20 ile 30 bin TL arasında.

İlginizi çekebilir : İtalyan Ayakkabı Markaları

Ermenegildo Zegna

Bu marka, daha önceki ünlü İtalyan takım elbise markalarının tümünden daha önce kuruldu. Ermenegildo Zegna, markayı 1910 yılında Trivero’da kurdu. Yün değirmeni ve dokuma tezgâhı sahibi babası sayesinde kardeşleriyle birlikte bu markayı kurdu. O zamanlar şirket, babasının adından sonra Fratelli Zegna di Angelo olarak adlandırıldı. Online sitesinin Türkçe desteği bulunmakta. Zegna.com adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

Canali

İtalyan Takım Elbisesi Markaları

Canali 1934 yılında kurulan firma İtalyan elbise markaları arasında en lüks markalar arasında yer almaktadır. 3. nesil aile şirketi olarak zarif, elegant ve kasmir ağırlı elbiseler üretmektedirler. İstanbul Aqua Florya Alışveriş merkezinde bir mağazası bulunmakta.

Diğer İtalyan Takım Elbise Markaları

İtalyan modasını ve elegantlığını yansıtan diğer markalar;

Massimo Piombo

Brunello Cicinelli

Brioni

Lardini

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.