İtalya Telefon Fiyatları

İtalya Iphone Fiyatları

Akıllı telefonlar günlük hayatta neredeyse her işimiz için bir ihtiyaç haline gelirken, Türkiye’de birçok telefon markasına ulaşmak da ekonomik anlamda giderek zorlaşıyor. Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler akıllı telefonları olan iPhone, Samsung, Xiaomi ve Oppo gibi modeller, Türkiye’de çok yüksek fiyatlarıyla satılıyor. Oysa birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi İtalya telefon fiyatları incelendiğinde, Türkiye’ye göre çok uygun rakamlar ile karşılaşabilirsiniz.

İtalya’da telefon fiyatları birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi Türkiye’ye göre daha uygun olurken, Euro kurunun Türkiye’de çevrilmesi ile dahi düşük fiyatlar elde edilebilir. Bu telefonların İtalya’dan internet üzerinden satın alınması veya bir tanıdık vasıtasıyla Türkiye’ye getirilmesi sonrasında pasaport kaydı ile açtırılması da mümkün oluyor. İlk pasaport kaydında kayıtlı sim kart ile telefon 3 yıl mecburen kullanıldıktan sonra artık serbest bir şekilde herkes tarafından kullanılabiliyor.

İtalya’da telefon satın almak için de birçok popüler markayı seçebiliyorsunuz. Elbette Samsung ve iPhone gibi önemli markalar birbiriyle yarışır konumda bulunsa da İtalya’da örnek olarak Türkiye’de temin edilemeyecek Realme GT Neo3 Thunder Limited Edition veya Huawei Nova 9 gibi modeller de çok uygun rakamlar ile satışa sunuluyor. Bu anlamda özellikle seyahat amacıyla İtalya’ya giden ve turistik gezi gerçekleştiren ve sonrasında telefon satın alarak dönen birçok kişi yer alıyor.

İtalya Samsung Telefon Fiyatları

E-ticaret açısından dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan İtalya’da dijital ürün satışları küresel bir paya sahip olmayı başarıyor. Ülkemizde de özellikle telefon ve elektronik ürünlerde yüksek fiyatlar ile karşılaşıldığı için uluslararası e-ticarette İtalya’dan telefon almak popüler bir tercih olarak görülüyor. Bu alışverişlerde de bilhassa İtalya Samsung telefon fiyatları avantaj oluşturduğu için birçok değişen Samsung modeli üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.

İtalya’da Samsung telefon fiyatları açısından hazırlanacak bir liste dahilinde telefonların ülkedeki Euro bazında fiyatı, parantez içerisinde TL karşılığı ve sonrasında Türkiye’deki bu modellerin satış fiyatı görülebilir. (İçeriğin hazırlandığı tarihte 1 Euro=20,40 TL kur oranı alınmıştır.)

  • Samsung A23 128GB – 240 Euro(4.900 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 7.000 TL
  • Samsung Galaxy S22 128GB – 649 Euro(13.200 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 20.000 TL
  • Samsung Galaxy Z Flip4 128GB – 889 Euro(18.100 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 26.000 TL
  • Samsung Z Fold4 256GB – 1566 Euro(32.000 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 39.000 TL

İtalya IPhone Telefon Fiyatları

Dünyanın en popüleri olan ve Türkiye’de de çok yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olan iPhone telefonlar İtalya’da da popülerliğini hiçbir zaman yitirmiyor. Bu nedenle her yeni çıkan iPhone modeli de İtalya’da raflarda yerini almaya başlarken, dünyanın birçok ülkesinden de İtalya’da telefon almak için iPhone modelleri tercih ediliyor. Türk vatandaşları da İtalya’da iphone almak için fiyatları değerlendirirken, güncel fiyatlar açısından iPhone 11-12-13-14 modellerinin farklı versiyonları incelenebilir. Ön plana çıkacak şekilde İtalya iphone telefon fiyatları için tıpkı Samsung fiyatları gibi bir liste incelenebilir.

  • iPhone 11 128GB – 600 Euro(12.200 TL) ve Türkiye’de ürün 18.000 TL civarında
  • iPhone 12 128GB – 800 Euro(16.300 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 26.000 TL
  • iPhone 13 512GB – 978 Euro(19.950 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 36.000 TL
  • iPhone 14 128GB – 900 Euro(18.300 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 33.000 TL
  • iPhone 14 Pro 128GB – 1.340 Euro(27.300 TL) ve Türkiye’de karşılık olarak 42.000 TL civarında

İtalya’da Telefon Alınabilecek Platformlar

İtalya’da bugüne kadar bilinen yapılarıyla hem güvenilir hem de çeşitlerin zengin olduğu telefon alınabilecek birçok platform yer alıyor.

ideola.it

İtalya Telefon Fiyatları

Bilgisayar parçaları ve telefon konusunda oldukça fazla seçenek sunan bir online alışveriş sitesi. Seçtiğiniz ürünün sayfasında fiyat değişim grafiğini görebilirsiniz.

MediaWorld

MediaWorld İtalya’da tıpkı MediaMarkt yapısı ile alışveriş edebileceğiniz en güvenilir dijital platformlardan biri olarak iPhone veya Samsung gibi tüm akıllı telefon modellerini bulabileceğiniz sayfalar arasında yer alıyor.

yeppon.it

İtalya Iphone Fiyatları

UniEuro

UniEuro, elektronik ve ev aletleri açısından İtalya’nın perakende çevrimiçi mağazaları içerisinde en güçlü seçenekler arasında yer alıyor. Firma İtalya’da 5.000 civarı mağazaya da sahiptir.

EPrice

EPrice mağazası da çevrimiçi elektronik alışverişte İtalya ile tanınmış markalar arasında yer alır. Özellikle ev aletleri satan bir mağaza olarak bilinse de televizyon, akıllı telefon ve diğer tüm teknolojilerde çok hızlı gönderim ve taksit imkanları sunar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.