İtalya Alışveriş Siteleri 2022

İtalya, moda ve alışveriş mirasıyla tanınan bir ülkedir. Rehber niteliğindeki bu yazıda online alışveriş daha kolay bir hal alacaktır.

Çoğu ülkede olduğu gibi İtalya’da da çok sayıda italya alışveriş siteleri olduğunu bilmek şaşırtıcı değildir.

İtalyan müşteriler için italya alışveriş siteleri sadece moda ürünlerinde değil, aynı zamanda çok çeşitli kategorilerde uzmanlaşmıştır.

15. Let’s Bonus

Let’s Bonus, LivingSocial grubundan günlük bir fırsat web sitesidir. LivingSocial şirketi, Avrupa ve Latin Amerika pazarına girmek için 2011 yılında çoğunluk hissesini satın aldı. Let’s Bonus İspanya, İtalya ve Portekiz’de faaliyet gösteriyor.

14. Eprice

ePrice, tüketici elektroniği, ev ve ofis, oyuncaklar ve daha fazlasını içeren yüksek teknoloji ürünlerinde uzmanlaşmıştır. ePrice ayrıca İtalya’da 40 farklı şehirde al ve öde ağına sahiptir. Çevrimiçi mağazalarında 300.000’den fazla ürün sattıklarını iddia ediyorlar.

13. Vente Privee Italy

Bu, üyelere özel bir alışveriş kulübü, markalı moda, ev ve yaşam tarzı ürünlerinde fırsatlar ve büyük indirimler sunar. Bu e-ticaret şirketi Fransa merkezlidir, ancak diğer birkaç Avrupa ülkesinde faaliyet göstermektedir. American Express ile stratejik ortaklıkları var ve bazen% 70’e kadar düşük fiyatlar ve indirimler sunuyorlar

12. SaldiPrivati

Bu çevrimiçi mağaza Milano’da işletilmektedir ve yılda 100 milyon Euro’dan fazla gelire sahiptir. Mağaza 2007 yılında kurulmuş olup, sadece davetiye ile satış yapmaktadır. Şu anda İtalya ile birlikte dokuz Avrupa ülkesinde varlığını sürdürüyor.

11. LaRedoute

Bu site, erkekler, kadınlar, çocuklar ve bebekler için giyim ve aksesuarlar gibi moda ürünlerinde uzmanlaşmıştır. Site, Anne Weyburn ve Laura Clement gibi modanın en iyi isimlerinden ürünler sunuyor. Adidas, Pepe ve Nike gibi markalar da mevcuttur.

10. Euronics

Bu Avrupa elektronik mağazasının İtalyan bölümü, filmler, müzik ve oyunlar içeren Blu-ray ve DVD disklerine sahiptir. Aynı online satın alma tesisi de mevcuttur. Site ayrıca elektronik dünyasından en son haberleri sunar ve ayrıca bir tartışma panosu da vardır.

9. Spartoo

Bu, tüm cinsiyetler ve yaşlar için ayakkabı sunma konusunda uzmanlaşmış bir sitedir. Moda endüstrisinden en son haberlerle birlikte farklı ayakkabı çeşitlerine sahiptir. Şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz 640’tan fazla ayakkabı markası sunmaktadır. Italya geneldi yerel mağazalarda hizmet de vermektedir.

8. Ciao

Avrupa web sitesinin bu İtalyanca versiyonu, çevrimiçi olarak bulunan çeşitli ürünlerin karşılaştırmalı alışveriş ve incelemelerini sunma konusunda uzmanlaşmıştır. İncelemeler, yazılar ve videolar şeklinde mevcuttur. Site ayrıca her kategorideki en iyi beş ürünü sunar.

7. Pixmania

Bu site, elektronik eşya, ev aletleri ve moda ürünleri gibi çeşitli kategorilere ait ürünlerin satışının yanı sıra garanti ve sigorta ürünleri gibi hizmetler de sunmaktadır. Bu mağazada ürünlerini sunan Adidas ve Nike gibi birkaç spor markası var.

6. Ibs

Bu site, eğitimden eğlenceye, kitaplara, filmlere, videolara, müziğe ve oyunlara kadar çeşitli kitaplar sunar. Bunları doğrudan bilgisayara indirmek de mümkündür. Site ayrıca her kategoride ilk 50 ve 100 listeyi de sunuyor.

5. Zalando

Bu site, erkekler, kadınlar ve çocuklar için giyim çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda moda dünyasından en son haberlere de sahip. Ayakkabılar, aksesuarlar ve spor giyim de bu mağazada çeşitli premium ürünlerle birlikte yer alıyor.

4. Trovaprezzi

Bu, İtalya genelinde farklı çevrimiçi mağazalarda satılan ürünlerin fiyatlarını sunan bir arama motorudur. Bu sitede yer alan ürünler, ses ve video ekipmanından otomobillere ve motosikletlere kadar her şeyi içerir.

3. Virgilio

İtalya alışveriş siteleri içerisinde en eskisi olma özelliğini taşıyan portalının 1996 yılında başlayan bu bölümü, elektronik, kitap, ev aletleri, moda ve ofis ürünleri gibi çok çeşitli kategorilerden ürünler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Çevrimiçi mağazalardan fiyatları ve diğer bilgileri sağlamak için bir arama motoru görevi görür.

2. Amazon Italy

Bu, kitap, elektronik, müzik, moda ve filmler gibi çeşitli kategorilerdeki ürünlerde uzmanlaşmış küresel bir pazar yeri ve e-ticaret lideridir. Bu site aynı zamanda diğer kişilere hediye çeki gönderme olanağı sunar ve bunlar daha sonra sitede kullanılabilir. Kullanıcılar ayrıca ürünlerini satabilirler.

1. Ebay Italy

Bu, tüketiciden tüketiciye operasyonlarda uzmanlaşmış Amerikan şirketinin İtalyan bölümüdür. Ürünler hem şimdi satın al hem de açık artırma formatlarında mevcuttur. Moda, ev dekorasyon ürünleri, mobilya, motorlar, elektronik ürünler ve tüketici elektroniği gibi çeşitli kategorilerde satıcılardan temin edilebilirler.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.