İran Alışveriş Siteleri 2021

iran alışveriş siteleri

İran online alışveriş endüstrisi tüm dünyaya ayak uydurarak son yıllarda inanılmaz büyüme gösterdi. İşte 73 milyon internet kullanıcısı bulunan ülkenin İran Alışveriş Siteleri rehberi.

Digikala

Ortadoğu’nun en büyük alışveriş sitesi olmasıyla beraber, İran’nın en çok ziyaret edilen 3. sitesi konumundandır. Market alışveriş yapmaya da imkan sunar. Bununla beraber, ev elektroniği, kitap, ayakkabı gibi pek çok kategoride satış yapmaktadır.

Zanbil

Ev elektroniğinden bilgi işlem teknoloji ürünlerine kadar birçok kategoride satış yapan İran alışveriş sitelerinden biri.

Bamilo-snapp.market

Bamilo, İran’daki en büyük alışveriş sitesidir. Digikala ve Bamilo arasındaki pazar payı farkı yüksek olmasına rağmen, şirket rekabetçi fiyatları sayesinde birçok müşteriyi kendine çekmiştir. MTN grubunun finansal desteği de bu çevrimiçi mağazanın hızlı büyümesine büyük bir destek verdi. Web sitesi ayrıca bazı kategorilerde Digikala’ya kıyasla daha iyi ürün çeşitliliği sunuyor. Şirket ayrıca yılın farklı zamanlarında yaptığı özel indirim ve fırsatlarla da tanınmaktadır. Alexa İran sıralaması : 24

Esam

Esam, İranlılar için eBay‘in yerel versiyonudur. Web sitesi 2011 yılında yayına girmiştir ve platformu aracılığıyla kullanıcılara tüketiciden tüketiciye hizmetler sunmaktadır. Esam’ın ayrıca bir müzayede bölümü vardır ve satıcıların kendi online alışveriş sayfalarını oluşturmaları için bir platform sağlar. Esam’a kayıt olmak, müzayedelere katılmak ve platformda kendi pazar yerinizi oluşturmak ücretsizdir.

Modiseh

Modiseh, 2015 yılında kurulmuş, İran’ın önde gelen moda online mağazalarından biridir. Web sitesi, tüketici ve tüketici dışı pazarlarda deneyime sahip İran’ın en eski ve önde gelen holdinglerinden biri olan GBG Group tarafından desteklenmektedir. Web sitesi, giyim, bebek ürünleri, ev eşyaları, yiyecek ve içecek kategorilerinde çok çeşitli yerel ve uluslararası ürünler sunmaktadır.

Shixon

İran alışveriş siteleri arasında en son trendleri getirdiğini iddia eden başka bir çevrimiçi moda mağazası. Web sitesi giyim, mücevher, parfüm ve aksesuar gibi çeşitli kategoriler sunmaktadır. Shixon, müşterileri için hızlı teslimat sağlamak için İran’ın 30’dan fazla şehrinde temsilcilere sahiptir. Web sitesi, İran Web ve Mobil Festivali jüri ekibi tarafından seçilen İran’daki en iyi profesyonel çevrimiçi mağaza ödülünü kazandı. Müşteriler ayrıca Shixon’dan satın aldıkları ürünü evde deneme seçeneğine sahiptir ve renk veya boyuttan memnun kalmazlarsa geri gönderip geri ödeme alabilirler.

Cinematicket

Sinema ya da tiyatro bileti almak isteyen İranlıların en popüler sitesi. Tahran’daki kullanıcılarla sınırlı olan diğer birçok çevrimiçi hizmetin aksine Cinematicket, hizmetlerini ülkenin diğer illerinde de sunuyor. Kullanıcılar seansları görebilir, istedikleri koltukları seçebilir ve çevrimiçi ödeme yapabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.