Irak Araba Fiyatları 2022

Irak araba fiyatları ülkemiz ile kıyaslanamayacak kadar ucuz seçenekler sunuyor. 2.5 motor altı arabanın araba sayılmadığı ülkede en revaçta olan araba markaları Chrysler, Dodge, Jeep ve Toyota’nın SUV modelleridir. 10,000 dolara 2018 model Ford Focus da bulabilirsiniz 1000 dolara 1980 model Opel Kadet de. Bu tarz farklı ülkelere ait güncel araba fiyatları ile ilgili bilgilere erişmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Irak otomobil fiyatları hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilmek için Irak ikinci el araba satış sitelerini ve sıfır otomobil satış sitelerini sizin için inceledik.

Sayfa İçeriği

Irak ikinci el araba satış siteleri

Autobeeb

Bir çok ülkeden ilanlara rastlayabileceğiniz bu sitede Irak ikinci el araba fiyatları takibi açısından oldukça fazla seçenek sunuyor.

Irakta araba fiyatları : 2020 Kia Sportage $19,000

Iraqsale

Sade tasarımı olan ikinci el araba ilan sitesinde üyelik gerektirmeden satıcılarla irtibata geçmeniz mümkün.

2007 Model BMW 5 serisi $10,000

>>Irak Alışveriş Sitleri 2022<<

iqcars

Irak’ın en büyük ikinci el araba satış sitesi olduğunu idda ediyorlar. İncelemenizde fayda var.

iqcars

opensooq

Irak’ın en büyük ikinci el ilan sitelerinden biridir. Irak otomobil ilanları için sıklıkla ziyaret edilen bu site Alexa sıralamasında 49. sırada. Emlak piyasasını incelemenize de imkan sağlıyor.

Opensooq Irak

Autogiz

Irak Sıfır Araba Fiyatları

Nissan

Nissan marka otomobil fiyatları için Irak için verilen ender hizmetlerden biri. Çoğu markanın Irak’ta doğrudan satış için bir websitesi dahi bulunmamakta.

Nissan Irak

Ford

Sıfır araç fiyatları için teklif istemeniz gerekmekte.

Kaynak: https://www.bizdekalmasin.com/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.