İngiltere Alışveriş Siteleri 2021

ingiltere alışveriş siteleri

İngiltere Alışveriş Siteleri teslimat konusunda uzmanlaşması bununla birlikte hızlı, sorunsuz ve ucuz teslimat sağlanmasına olanak sağladı. Avrupa genelinde İngiltere’den yapılan alışverişler bu nedenle bir hayli yüksek. Kargo konusunda ise eskiye göre oldukça fazla seçenek mevcut. İngiltere’den kargo işlemleri premier servisleri kullanarak 4 günde kapınıza gelmesine olanak tanıyor.

  1. Asos.co.uk

850 den fazla markayı bünyesinde barından İngiltere Alışveriş Siteleri arasında en büyük giyim moda sitesidir.

2. boohoo.co.uk

2006 yılında kurulan alışveriş sitesi 2019 yılında 900 milyon sterlin satış yapmayı başardı. 16-30 yaş arası kitleyi hedef alan ve aralarında kendi markasının da bulunduğu 35 binden fazla çeşit ürünün satışını yapan bir İngiltere Alışveriş Sitesi.

3. prettylittlething.com

Moda ve trend konusunda inanılmaz ürün çeşidine sahiptir. Öyleki Tiktoc trend ürünlerini dahi bulabilirsiniz. Oversize ürünler ve hamilelik giyim kategorisinde de oldukça geniş ürün seçeneği sunmaktadır.

4. Argos.co.uk

Çocuk giyimi, okul ihtiyaçları ve oyuncak konusunda uzmanlaşmış bir ingiliz alışveriş devidir.

5. B&Q

Mobilya ve yapı malzemeleri satışı yapan, bununla birlikte, yerel mağazaları da bulunan İngiltere Alışveriş Sitesidir.

6. notonthehighstreet.com

İngiltere Alışveriş Siteleri arasında hediyelik eşya kategorisinde en geniş ürün yelpazesine sahip website.

7. thomsonlocal.com

Aradığınız ürünü alışveriş sitelerinde bulamadıysanız bu ilan sitesine göz atmanızda fayda var. İkinci el ürün veya hizmet arayışınıza cevap verebilecek İngiltere’nin en büyük ilan sitelerinden bir tanesi.

8. which.co.uk

İngiltere Alışveriş Siteleri arasında ürün inceleme ve fiyat karşılaştırma konusunda hizmet veren bir website.

9. debenhams.com

Kadın, erkek ve çocuk giyim konusunda oldukça fazla çeşit ürün satışı yapan sitede yaz sezonu ürünleri göz atmaya değer. İngiltere geneli yerel mağazaları da mevcuttur.

10. Johnlewis.com

Tekstilden bahçe aydınlatmalarına kadar oldukça şık ve zarif üst düzey ürünler bulabileceğiniz köklü bir firmadır. Kıytırık bir vantilatöre 1000 tlden fazla ücret ödemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.