ingiliz Giyim Markaları 2022

İngiliz giyim markaları

İngiltere denildiği zaman aklıllara sadece beş çayı ve Harry Potter gelse de İngiltere’de bunlardan çok daha fazlası olduğuna emin olabilirsiniz. ingiliz giyim markaları listemizi dünya çapında bilinirliği üst düzeyde olan markalardan oluşturduk.

Sayfa İçeriği

Matalan

Matalan İngiltere

1985 yılında John Hargreaves tarafından kurulmuştur. 2022 itibariyle, şirketin 13.000’den fazla çalışanı ve Orta Doğu’daki franchise mağazaları ile birlikte Birleşik Krallık’ta 230 mağazası bulunmaktadır.

Burberry

Burberry, Interbrand‘in En İyi Küresel Markalar 2021 raporunda Louis Vuitton ve Prada ile birlikte 73. sırada yer aldı. Burberry’nin 59 ülkede mağazası var. websitesin Türkiye desteği de bulunmakta.

Erdem

En sevdiğimiz İngiliz lüks giyim markalarından biri olan Erdem (Erdem Moralıoğlu), süslü baskıları ve çiçekleriyle tanınır. Erdem Moralıoğlu, 2005 yılında piyasaya çıktığından beri, 2010 yılında British Fashion Council/Vogue Fashion Fund ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül aldı.

Marka, 170’in üzerinde üst düzey perakendecide ve çevrimiçi olarak satılmaktadır.

ingiliz giyim markaları : Erdem

Paul Smith

En ünlü İngiliz lüks moda markalarından biri olan Paul Smith, canlı desenlerde uzmanlaşmıştır. Marka, 1970 yılında Sir Paul Smith tarafından kuruldu ve renkli tasarımları ve hepsinden önemlisi çizgileriyle tanınıyor!

Erkek giyimde güçlü bir marka olsa da, marka aynı zamanda şık kadın giyim ve ev aksesuarları da üretiyor.

Paul Smith Erkek T-shirt

Barbour

Barbour İngiltere

1894 yılında kurulan ingiliz markası, İngiltere’nin kuzeyinde üretime devam ediyor. İngiltere’de mont denildği zaman akıllara ile gelen ingiliz giyim markalarından biri.

Rixo London

70’lerin tasarımını modern bir çizgiyle yansıtan en popüler ingiliz giyim markalarından biridir.

İlginizi Çekebilir >> İngiliz Ayakkabı Markaları

Marks and Spencer

Marks and Spencer Erkek Polo yaka T-shirt

Marks and Spencer merkezi İngiltere, Londra içerisindeki Westminster şehrinde bulunan bir moda şirketidir. Giyim, ev ürünleri ve lüks gıda ürünleri satışında hizmet veren şirket, 1884 yılında Michael Marks ve Thomas Spencer tarafından, İngiltere’nin Leeds şehrinde kurulmuştur.

Ghost

ingiliz giyim markaları : Ghost

İkonik İngiliz markası Ghost London otuz yıl önce piyasaya çıktı ve o zamandan beri çağdaş kadın kıyafetleri üreten köklü bir moda evi haline geldi. Çağdaş bir bağbozumu hissini koruyan Ghost koleksiyonları, feminen estetiği, modern silüetleri ve özel boyalı giysilerle tanınır.

Ghost London müşterisi kendine ve tarzına güveniyor ve kaliteye ve ayrıntılara büyük önem veriyor. Kadınların komplikasyon istemediğini anlıyoruz, bu yüzden kıyafetlerimizi zahmetsiz silüetler ve güzel baskıları birleştirerek bunu yansıtacak şekilde tasarlıyoruz. Tüm giysilerimizin giyilmesi, bakımı kolaydır ve her yaştan ve formdaki kadınlar tarafından giyilebilir. Her tasarım kadınların bir kutlamasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.