Corsair Kulaklık Kablosuz (İnceleme) 2022

Corsair, çok geniş PC bileşenleri ve çevre birimleri yelpazesine sahiptir. Ayrıca çok kaliteli kulaklıklar da mevcuttur ve ürün yelpazesi bütçe odaklı HS serisinden (incelememiz arasında yer alıyor) başlar ve üst düzey Void serisine doğru ilerler. Corsair kulaklık kablosuz olarak tavsiye ettiğimiz HS80 serisidir.

Corsair, oyunla ilgili birçok donanım üretir ve buna oyun kulaklıkları dahildir. Şirket, üç ana ürün grubu sunuyor ve kağıt üzerinde oldukça benzer görünseler de oldukça geniş bir fiyat aralığına sahipler. Bunlar iCue, HS ve Void serisi.

Corsair Kablosuz Kulaklık HS80

Corsair Kulaklık Kablosuz

Corsair’in yeni HS80 RGB Kablosuz Oyun Kulaklığı, şirketin şimdiye kadar yaptığı en iyi kulaklıklardan biri ve aynı zamanda en iyi kablosuz kulaklıklardan biridir. 150$ fiyatıyla en yeni ve en büyük gecikmesiz Slipstream Wireless teknolojisine, yüksek kaliteli sese ve Dolby Atmos‘a sahiptir. Mikrofon olağanüstüdür ve yeni tasarım, onları yıllarca yorulmadan takmanıza olanak tanır. 367 g ağırlığa sahiptir.

HS80, Slipstream kablosuz üzerinden 24-bit/48kHz ses çıkışı ve bir USB Type-C kablosu üzerinden 24-bit/96kHz daha yüksek doğruluk sağlayan 50mm sürücüler kullanır. İkisi arasındaki farkı fark etmek için tipik Spotify’ınızdan daha iyi bir ses kaynağına ihtiyaç duyabilirsiniz. Alt bas bazen biraz eksik olabilir ve düşük ses seviyelerinde bile bir miktar bozulma olduğunu fark edilmesi zor olmuyor. Bu, HS80’i gerçek mükemmellikten uzak tutuyor. HS80 i HS60 modelinden ayıran bir çok özellik var. Bunlardan bazılarını yazacak olursak, ilk olarak HS80 önceki modeli olan HS60 dan 53 g daha hafif. (HS80 – 367g HS60 – 400 g). HS80 20kHz daha fazla frekans sunar. (Yüksek frekans tepkisi ne kadar yüksekse o kadar temiz ve berrak tiz verir.) HS60 ile HS80 arasındaki en büyük fark ise tabiki Corsair kulaklık kablosuz oluşudur. HS80 kablosuzdur. Cosair HS80 20 saate kadar dayanabilen pil ömrü sunar.

İlgili makale : DeepCool Soğutu Fan AS500 incelemesi

Kaynak : pcgamer // versus

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.