Hollanda Telefon Fiyatları

Hollanda iphone Fiyatları

Hollanda, Avrupa’nın yüz ölçümü ve nüfus açısından küçük ülkelerinden biri olsa da ticari açıdan dünyanın en gelişmiş ülkelerinden birisidir. Bu anlamda zengin bir ekonomiye sahip olarak, elektronik ürünler ve bilhassa akıllı telefonlarda da avantajlı fiyatlar sunar. Örneğin, Hollanda telefon fiyatları Türkiye’ye göre iPhone telefon fiyatları veya Samsung gibi modellerde çok daha avantajlı gelebilir.

Hem ticaret hem iş hem yerleşim gibi birçok anlamda Türk vatandaşları Hollanda’da yoğun bir şekilde yer alırken, bu ülkenin ekonomik ferahlığından yararlanmaktadır. Bu durumun farkında olan birçok kişi de Hollanda e-ticaret platformlarından veya Hollanda’daki yakınları aracılığıyla telefon alışverişleri yapabiliyor. Zira Hollanda’da telefon fiyatları Türkiye’de Euro kuru ve Dolar kuru düşünüldüğünde çok daha avantajlı gelebiliyor.

Hollanda’dan telefon almak için öncelikle bir platformu tercih etmeniz veya telefon alışverişi yapabilecek birine ulaşmanız gerekiyor. Bu avantajı elde ettikten sonra seçmiş olduğumuz Samsung, iPhone veya farklı telefon modelleri için fiyatları öğrenebilirsiniz. Özellikle Türkiye’ye kıyasla iPhone marka telefonlarda %20 civarında daha ucuz rakamlar elde edilebiliyor. Zira Hollanda’da popüler Samsung ve iPhone modelleri dışında Aslında özellikle Xiaomi marka telefonlar da çok popüler şekilde tercih ediliyor.

Hollanda Samsung Telefon Fiyatları

Samsung telefonlar güvenilir yapısı, kaliteli ekranı ve bilinen marka kalitesi ile Türkiye’de de en çok tercih edilen telefonlar arasında yer alıyor. Her yıl değişen telefon teknolojileri ile katlanabilir ekranlar veya daha yüksek kapasiteler sunan Samsung markası, modellerinde de fiyatları ülke ekonomik koşullarına göre belirliyor. Örneğin, Hollanda samsung telefon fiyatları Türkiye’ye göre çoğu zaman çok daha uygun olarak kabul edilebilir. 

Dünyanın en değerli 9. şirketi olarak Samsung, bu tanınmış marka avantajıyla Hollanda’da samsung telefon fiyatları için ön plana çıkmayı da başarıyor. Çünkü Türkiye açısından düşünüldüğünde de popüler şekilde seçilen Samsung modelleri için Hollanda’daki fiyatlar gayet ekonomik görülebilir. Bu açıdan örnek liste içerisinde Samsung telefonlar için Hollanda Euro fiyatı, parantez içerisinde TL karşılığı ve bu telefonun Türkiye’deki satış fiyatı görülebilir.(Listeler hazırlanırken, 1 Euro karşılığında güncel 20,40 TL kuru baz alınmıştır.)

  • Samsung A23 128GB – 279 Euro (8.000 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 6.500 TL
  • Samsung Galaxy S23Ultra 512GB – 1.559 Euro(45.000 TL) ve Türkiye’de 48.000 TL civarında
  • Samsung Galaxy Z Flip 5 512GB – 1.329 Euro(38.000 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 43.000 TL
  • Samsung Z Fold 5 256GB – 1.889 Euro(55.000 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 61.000TL

Hollanda iPhone Fiyatları

Dünyanın açık ara telefon liderlerinden biri olan Apple, iPhone telefon modellerini Hollanda’da da her zaman güncel fiyatlar ile sunmaya devam ediyor. Bu açıdan Hollanda iphone fiyatları Türkiye ile karşılaştırıldığında, tahmin edeceğiniz gibi daha uygun rakamlar görebilirsiniz. Hollanda’da iPhone temin etmek istediğinizde, iPhone 11 modelinden başlayarak, 12-13-14 ve en üst modellere kadar farklı fiyatlar ile ulaşabiliyorsunuz. Güncel bir fiyat listesi incelenmesi gerekirse, Samsung fiyat listesinde olduğu gibi bir sistem ile aşağıdaki fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

  • iPhone 11 128GB – 621 Euro(18.000 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 25.000 TL
  • iPhone 12 Pro 128GB – 731 Euro(21.000 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 37.000TL
  • iPhone 13 512GB – 1.169 Euro(34.000 TL) ve Türkiye’de karşılığı 43.000 TL civarında
  • iPhone 14 128GB – 959 Euro(19.500 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 33.000 TL
  • iPhone 14 Pro 128GB – 1.300 Euro(26.500 TL) ve Türkiye’de yaklaşık 42.000 TL

Hollanda iPhone fiyatları için özellikle mediamarkt.nl adresi iyi bir seçenek.

Hollanda’da Telefon Alabileceğiniz Platformlar

Hollanda’da çok uzun senelerdir faaliyetlerini sürdüren ve güvenilir şekilde telefon alışverişi yapabileceğiniz birçok platform yer alıyor.

Cool Blue

Hollanda Telefon Fiyatları

Cool Blue, elektronik cihazlar ve beyaz eşya gibi birçok ürünü yaklaşık 20 seneden fazladır online alışverişte sunan ve Hollanda’nın en çok bilinen alışveriş siteleri arasında yer alıyor.

Bol.Com

Bol.com dünyanın farklı ülkelerinde de yer alsa da özellikle popüler olarak bir Hollanda teknoloji online alışveriş sitesi şeklinde tanınır.

Amazon

Dünyanın en popüler alışveriş platformu olarak Amazon, Hollanda’da özellikle online alışverişte 4. sırada yer alarak telefon alışverişleri için de çok sık kullanılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.