Hollanda Ev Kiraları Güncel 2022

Hollanda Ev Kiraları Değişim Grafiği
Hollanda Ev Kiraları Değişim Grafiği Kaynak : Statista

Hollanda’da ev fiyatları 2015 yılından bu yana metrekare başına oldukça hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. 2020 yılının son çeyreğinde ufak bir düşük yaşasa da 2022 yılında Hollanda ev kiraları metrekare başına 16 Euro civarında. Bu yazıda Amsterdam, Rotterdam, Tha Hauge ve Utrecht gibi büyük şehirlerdeki ev kiralarını inceliyoruz.

Amsterdam Ev Kiraları

İster oda ister mutfak banyo dahil komple daire. Amsterdam’da ihtiyacınızı tamamiyle karşılayacak tonlarca alternatif bulunuyor.

Amsterdam’da merkezi konumda bulunan 100 metrekareye kadar 3 odalı evlerin aylık kirası 2000 Euro’dan başlamakta. Evler büyük çoğunlukla mobilyalı olarak kiraya verilmekte. Bu fiyat aralığındaki evler genelde yeni ve modern bir tarz eşyalar seçilmiş. Tabi ki daha eski binaları tercih edersiniz 3 odalı evlerin kiraları 1200 Euro civarından başlamakta. Özellikle Amsterdam şehrinde 1930 yıllardan kalma binalarda kiralık daire bulabilirsiniz.

Eşyasız olarak Amsterdam Bullewijk bölgesinde ise yine 3 odalı dairelerin aylık kirası ise 1100 Euro civarında başlamakta.

Tercihiniz studio ve 1+1 ev veya oda ise seçenekleriniz daha fazla. Amsterdam’da oda kiraları 400 Euro’dan başlıyor.

Rotterdam Ev Kiraları

Rotterdam ev kiraları Amsterdam ile kıyaslandığında biraz düşük olduğunu görüyoruz.

Hollanda ev kiraları : Rotterdam

Minimalist bir yaşam tercihiniz varsa tam size göre olan odaların kiraları 125 Euro’dan başlıyor. Odalar genelde maksimum 7 metrekare büyüklüğünde ve eşyasız olarak kiralanıyor.

Rotterdam Kiralık Ev Fiyatları

Eşyasız ev kiraları Rotterdam şehrinde 700 Euro’dan başlıyor.

Hollanda Kiralık Ev Siteleri

Bu bölümde çok sayıda ilana ulaşabileceğiniz Hollanda’daki kiralık ev ilan sitelerini listeledik.

İlgili yazı : Belçika Araba Fiyatları Ve Araba Satış Siteleri 2022

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.