Gürcistan Ev Kiraları 2022

Tiflis kiralık ev

En güncel Gürcistan ev kiraları Batum ve Tiflis ev kiraları ve kiralık veya satılık ev ilan sitelerinin 2022 verileri. Not: Bu sitedeki ilanların tarihi geçmiş değildir! Bir-iki fotoğraf yükleyip 2018-2019 yılına ait ilanları bu sitede bulamazsınız.

  • (20 Şubat 2022 itibariyle 1 Gürcü Lari’si 4,58 Türk Lirası)
  • (03 Mart 2022 itibariyle 1 Gürcü Lari’si 4,23 Türk Lirası)
  • (20 Mart 2022 itibariyle 1 Gürcü Lari’si 4,61 Türk Lirası)
  • (10 Nisan 2022 itibariyle 1 Gürcü Lari’si 4,83 Türk Lirasi)
  • (28 Eylül 2022 itibariyle 1 Gürcü Lari’si 6,55 Türk Lirasi)

Sayfa İçeriği

Batum Kiralık Ev Fiyatları

Gürcistan’ın Karadeniz kıyısındaki liman kenti olan Batum, Türkiye ile Sarp gümrük kapısı ile ayrılmaktadır. Kiralık evler genelde eşyalı ve sezonluk olarak kiralanmaktadır. Sezonluk Evleri kiraları deniz olan yakınlıklarıyla orantılı olarak artmaktadır. Denize yakın 2 veye 1 odalı evlerin kiraları aylık 300 Dolardan başlamaktadır. Çok daha uygun fiyata günlük kiralık ev ya da oda da bulabilirsiniz. Buna en güzel örnek Batum merkezde bulunan Orbi Plaza‘dır. İnternet ve oda temizlik hizmeti dahil olarak eşyalı oda kiralayabilirsiniz. Tabi ki otel konforu beklememelisiniz. Batum’da ev kiralarını inceleyebilmeniz için aşağıda bir kaç Batum kiralık ev ilan sitelerini sizin için listeledik. Sitelerin çoğunluğunda sayfaların sağ üst köşesinde dil seçeneği bulunuyor.

SS.ge (Batum Ev Kiraları)

Orbi Plaza’da iki odalı kiralık daire aylık 1250 Gürcü Larisi

Gürcistan’ın en büyük ilan sitelerinden birisidir. Çok sayıda kiralık ev veya satılık ev ilanı bulabilirsiniz. Özellikle Batum ev kiraları ne kadar diyorsanız bu site sizin için idealdir. Fiyatlarını en Gürci Larisi hem de Amerikan Doları cinsinden göstermekte.

Günlük 100 Lari gibi bir ücretle şık bir oda kiralayabilirsiniz.

Gürcistan’ın diğer şehirlerinde günlük 40 Lari gibi bir ücretle günlük kiralık daire bulabilirsiniz.

Myhome.ge

Satılık veya kiralık. Yeni veya eski bir çok ev ilanı bulabileceğiniz bir diğer Gürcistan ev kiraları sitesi

Uygun fiyata Batum kiralık evler Palace.ge

Batum uygun kiralık ev

Batumda daha uygun fiyatlı kiralık ev arıyorsanız Palace.ge sitesindeki ilanlar idealdir. Eşyalı aylık 500 Lari civarı bir paraya kiralık ev bulabilirsiniz.

Tiflis Kiralık Ev Fiyatları

Tiflis kiralık ev

Tiflis Gürcistan’ın başketi ve en kalabalık şehridir. 2016 sayımına göre 1.15 milyon nüfusa sahiptir. Old Tbilisi, Chugureti, Avlabari, Saburtalo ve Mtatsminda gibi bölgelerinde kiralık ev bulabilirsiniz. Old Tbilisi şehrin en eski ve en çok ilgi gören bölgesidir ve haliyle kiraların en yüksek olduğu bölgedir.

Tiflis Ev Kiraları

Place.ge kiralık ev ilan sitesinde 66 binden fazla ev ilanı işinizi kolaylaştıracak. Her bütçeye göre kiralık ev bulmanız mümkün.

İlgili yazı : Gürcistan ikinci el araba fiyatları ve ikinci el ilan siteleri 2022

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.