Gürcistan Alışveriş Siteleri 2021

Gürcistan Alışveriş Siteleri

Büyüyen e-ticaret pazarında Gürcistan alışveriş siteleri geleneksel elişi ürünleri ve şaraplarıyla yerini çoktan almış durumda. Pandemi dönemiyle artan müşteri taleplerini karşılamak için her geçen gün yeni bir alışveriş sitesi açılmakta. İşte Gürcistan e-ticaret pazarında söz sahibi alışveriş siteleri.

 • (1 Gürcü Lari’si 2,74 TL 31.07.2021)
 • (1 Gürcü Larisi 3,66 TL 22.11.2021)
 • (1 Gürcü Larisi 5,04 TL 15.12.2021)
 • (1 Gürcü Larisi 3,58 TL 24.12.2021)
 • (1 Gürcü Larisi 4,88 TL 26.04.2022)
 • (1 Gürcü Larisi 6’39 TL 26.08.2022)
 1. myparts.ge

Gürcistan araba yedek parça dendiğinde ilk tıklanan alışveriş sitesidir. Sadece otomobil ile sınırlı kalmayıp, motosiklet ve iş makinaları için de sıfır veya ikinci el yedek parça bulabilirsiniz.

2. alta.ge

Bilgi teknoloji ürünleri, beyaz eşya ve televizyon kategorilerinde çok uygun fiyatlar yakalayabileceğiniz Gürcistan alışveriş sitesi.

3. eAuction.ge

Hurda metal parçalardan kanalizasyon borularına kadar. Aradığınız her türlü mal ve hizmetin satışını bulabileceğiniz bir site.

4. elit electronic

Gürcistan’da cep telefonu fiyatlarına baktığımızda Türkiye’ye kıyasla daha ucuz olduğu görülüyor. Bazı telefonlarda fark 2000 TL’yi buluyor.

5. flowers.ge

Gürcistan’ın en kalite çiçek hizmeti veren alışveriş sitesi.

6. myauto.ge

Gürcistan araba satış siteleri arasında en büyük araba satış sitesidir. 1998 model 1.6 Golf arabanın fiyatını görünce insan gerçekten aynı dünyada yaşayıp yaşamadığını sorguluyor. An itibariyle fiyatı 14,796 TL. Gürcistan ile Azerbaycan arası araç alışverişi yapmak çok sık rastlanan bir durum. Bu sitede de bu olay çok olmakta. Gürcistan araba fiyatları hakkında daha detaylı fikir edinmek isterseniz “Gürcistan araba fiyatları” sayfamıza göz atabilirsiniz.

7. Önerilen siteler arasından kaldırıldı.

Önerilen Gürcistan alışveriş siteleri arasından kaldırıldı.

8. rugged.ge

Sadece cep telefonları, aksesuarları ve ses sitemi satışı yapan Gürcü alışveriş sitesi. Ürün çeşidi gerçekten çok fazla.

9. dressup.ge

Gürcistan giyim siteleri arasında ön sıralarda geliyor. Türk markalarının ürünlerini de bulabilirsiniz.

10. mymarket.ge

Gürcistan e-ticaret siteleri içerisinde en büyük ciroya sahip yerel markadır. Oldukça geniş ürün yelpazesi bulunmakta.

11. biblusi.ge

Kitap, oyuncak, aksesuar ve hediyelik eşya satışı yapan Gürcü alışveriş sitesi.

12.liloshop.ge

Ağırlıklı olarak çocuk dünyası ürünleri satışı yapan sitede mutfak gereçlerinden cep telefonuna kadar aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz.

13. allwine.ge

Gürcistan alışveriş siteleri arasında en kalite şarap satış sitesidir. Her bütçeye uygun şarap seçeneği mevcut. Çok çeşitli Gürcü şarabı seçenekleri mevcut.

8 Comments

 1. Merhaba pasta sitesindeki son öneri ve şarap sitesi önerilerinizi kaldırın lütfen iyi yapmamışssınız
  insanlara iyiliği anlatın

  • Siz bu devletin alkollü içeceklerden topladığı verginin toplam toplanan vergideki payının %2,5 olmasına göz yumarak ve bu vergilerden diyanete bütçe ayrılmasına göz yumarak müslüman oluyorsunuz da bu biz bu sitede yurtdışındaki alkollü içecek satan sitenin tanıtımı yapınca müslüman ol-muyoruz öyle mi ?

  • Hırsızlığa eyvallah, tacize eyvallah Yolsuzluğa eyvallah ama içki haram, hay maşallah ne güzel müslümanlık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.