Ücretsiz Sms Doğrulama Siteleri 2022

Sms doğrulama sitesi

SMS doğrulaması, uygulamalara veya web formlara ikinci bir doğrulama biçimi eklemenin yaygın bir yoludur. Kullanıcının telefon numarasına “1234” veya “481236” gibi tek seferlik bir kod içeren bir SMS mesajı göndererek, SMS mesajını aldıklarını onaylamak için kodu uygulamasına veya web formuna girebilirler. Bu şekilde iki aşamalı doğrulama geçilmiş olur. Ücretsiz sms doğrulama sitesi Fransa, Amerika ve Türkiye gibi ülkelerin telefon numaralarına ücretsiz sms alabilir ve doğrulamanızı telefona ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ücretsiz bir diğer hizmet olan geçici mail adresi hizmeti veren websiteler listesi için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Telefon numarası paylaşmak istemeyen veya yeni bir numaraya ihtiyacı olanlara hizmet veren sms doğrulama siteleri çoğu zaman ücret talep etmektedir. Listede bulunan sms doğrulayıcılar tamamen ücretsizdir.

SMS mesajı tipik olarak, kuruluşun kullanıcının cep telefonuna gönderdiği benzersiz bir koddan oluşur. Kullanıcı mesajı cep telefonuna aldıktan sonra, kodu kuruluşun web sitesine yazabilir veya kodu kuruluşa geri e-posta ile gönderebilir. Kuruluş bu süreçte hem bilgisayar hem de cep telefonu kullandığından, SMS doğrulaması iki faktörlü bir sistem olduğundan, yalnızca kullanıcının bilgisayarını kullanan tek faktörlü bir sistemden daha güvenlidir.

Sayfa İçeriği

SMS Doğrulama Riski Azaltmanıza Nasıl Yardımcı Olabilir?

Sahte müşteri riskini azaltmak için kullanılan en yaygın doğrulama yöntemidir. Bu yöntemi geçici numaralar üreterek sms aktivasyonunu anlık olarak doğrulamak mümkündür. Sms yerine mail olarak doğrulama yapan websiteleri için de çözüm bulunmaktadır. Bu doğrulama yöntemi için ise geçici mail adresleri üreten siteler mevcuttur. Her iki yöntem ile internette daha az kişisel verinizi paylaştığınız için daha güvende olursunuz.

 • Japonya Kalem Markaları

  Japonya Kalem Markaları

  Japonya, kaliteli ve özgün kalem üretimi ile tanınan bir ülke. Japon kalem markaları arasında size tanıdık gelen bir kaç marka göreceğinizden eminiz. Pilot: Pilot, Japonya merkezli bir kalem markasıdır ve dünya genelinde çok popülerdir. Pilot, […]

  Devam…


 • Fransa Telefon Fiyatları

  Fransa Telefon Fiyatları

  Günlük hayatın en önemli kullanım ürünleri arasında akıllı telefonlar yer alıyor. Dünya genelinde tercih edilen iPhone, Samsung, Xiaomi ve Oppo gibi modeller de dünyanın birçok ülkesine göre Türkiye’de çok yüksek rakamlar ile satılıyor. Ancak birçok […]

  Devam…


 • Danimarka Telefon Fiyatları

  Danimarka Telefon Fiyatları

  Danimarka, bir Kuzey Avrupa İskandinav ülkesi olarak özellikle Başkent Kopenhag sayesinde lüks hayatı, zenginliği ve turistik değerleri ile bilinir. Yüksek ekonomik refah seviyesi bulunan bu ülkede geçim kalitesi de yer alırken, elektronik alışverişlerde de avantaj […]

  Devam…


6 Comments

 1. SMS Onay hizmeti genellikle şirketlerin yaptıkları kampanyalarda tercih edilen bir hizmet türüdür. Şirketler mevcut kampanyalarından herkesin bir defa yararlanmasını istedikleri için bir telefondan sadece bir kez onaya müsade etmektedir. Diğer yandan, kampanyalardan çok daha fazla sayıda yararlanmak için smsgetir sms onay hizmetini alabilirsiniz. Sitemizden hizmet almanız için üye olmanız yeterlidir. Web sitemizden SMSGetir için verdiğimiz tüm numaralar sanal olmakla birlikte herhangi bir fiziki sim kartı hizmeti vermemekteyiz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.