Mobilya Firmaları 2022

Yerli Mobilya firmaları arasında seçim yaparken, çizgisinin yenilikçi mi geleneksel mi olduğu, kullanılan malzemenin sizin ihtiyacınıza cevap verip veremeyeceği gibi birkaç alt başlıkları kontrol ederiz. Tüm bunların dışında ise nihai karar için fiyatı belirleyici olmaktadır. Mobilya markaları listemizde bekletinizi karşılayacak uygunlukta tasarım ve kalitede mobilya bulabilmeniz için yerli ve yabancı markaları derledik.

Sayfa İçeriği

Yerli Mobilya Firmaları

Türk mobilya markalarının seçkin tasarım fikirlerinin yanı sıra kaliteli malzemeler de markaların değerini artırmaktadır.

Türkiye’de bir ev satın alırsanız, öncelikle zevkinize uygun mobilyalara ihtiyacınız olacaktır. Masko, Modoko gibi mobilya pazarlarında binlerce seçenek bulacaksınız. Ayrıca İstanbul Skyland HOM gibi dünya markalarını bir araya getiren mobilya alışveriş merkezlerinde de bulabilirsiniz.

Ayrıca ünlü Türk mobilya üreticileri tarafından döşenmiş hazır bir daire satın almayı da tercih edebilirsiniz.

Gardırop, yatak odası takımı, koltuk ve daha birçok mobilyaya sahip markalar, ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet vermektedir. Dekorasyon malzemeleri ve mobilyalar yaşam alanlarınızda değişiklik yaratmak için üretilmektedir.

Sherwood

İstanbul, Ankara ve Kiev mağazaları ile hizmet veriyor.

 • Tel: 0850 305 28 48
 • Adres: MASKO MOBİLYACILAR SİTESİ 13/B BLOK NO:26-28-34306 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL
 • Website: https://www.sherwood.com.tr/

Vazzoni Mobilya

Firmanın merkezi Kayseri.

Vera Mobilya

Ankara merkezli firma

 • Tel:0312 348 70 50 – 0543 616 82 20
 • Adres: Önder Mah. Demirhendek Cd. No:169 Siteler – Altındağ/Ankara
 • Websites:https://veramobilya.com.tr/

Wood Garden

Kaliteli bahçe mobilyaları

SAKA

İnegöl firması

 • Tel: +90.224 777 06 77
 • Adres: Mobiliyum AVM Yeniceköy, İnegöl Bursa Karayolu 6.km, No : 30 İnegöl/Bursa/Türkiye
 • Website: https://www.sakamobilya.com.tr/

Enbiya Alemdar

İnegöl firması

Master Vip Mobilya

Ankara merkezli firma

Maximo Mobilya

Kayseri firması

Mazzini Furniture

İtalyan esintisi içeren İnegöl firması

Ocasso Mobilya

İnegöl firması. 12 şehirde showroomları bulunmakta

Messe Home

İnegöl firması

Dumanlar Mobilya

İstanbul merkezli firma

MK Karaköse Mobilya

Ankara merkezli firma

Modam’s Mobilya

Kayseri firması

Modis Interiors

İnegöl firması

Mogno

İstanbul merkezli firma

Mois Mobilya

İnegöl firması

 • Tel:  0 224 712 13 15
 • Adres: Necip Fazıl Cd. 645 Sk. No: 7 Yeniceköy İnegöl / Bursa
 • Website: http://moismobilya.com

Mozzi Concept

Kayseri firması

 • Tel:
 • Adres: Organize Sanayi Bölgesi 22.Cad. No:11 38030
 •  Kayseri / TURKEY
 • Website: https://mozzi.com.tr/

Dawood

İnegöl firması

 • Tel:  +90 (212) 472 27 28
 • Adres: Mehmet Akif Mh. Bahariye Cd. No:67/A
 • (Basın Ekspres Yan Yol) K.çekmece – İSTANBUL (Mağaza)
 • Website:https://www.dawood.com.tr/

Gustti

İzmir merkezli firma

 • Tel: +90 232 853 98 22-23-24 (Pbx)
 • Adres: Oğlananası, Atatürk Mh. 2 Cad. No: 132 Menderes İzmir/TURKEY
 • Website: https://www.gustti.com/tr/

Dahda

İstanbul merkezli Mobilya firmaları ndan

 • Tel:  + 90 212 670 18 58
 • Adres: İkitelli Keresteciler Sitesi 20. Blok no:1 Başakşehir / İstanbul
 • Website:https://www.dahda.co/

Çetmen Mobilya

İzmir merkezli firmanın 56 adet mağazası bulunmakta

CASA

Ankara merkezli firma, Türkiye’de 13 Dünya genelinde 19 farklı noktada satış yapıyor.

 • Tel:  +90 (312) 847 50 80
 • Adres: Çankırı Bulvarı No:103 06750 Akyurt, ANKARA
 • Website:https://www.casa.com.tr

Ezza Home

İnegöl firması

Yabancı Mobilya Markaları

İyi bir ev dekore etmek, iyi ev eşyalarını nereden alacağınızı bilmekle başlar. En temel mobilya alışverişi Ikea’da başlar, estetiğin zirvesi İtalya ile devam eder, ama sonra… kim söyleyebilir ki? Mobilya firmaları arasında seçim için evrensel bir plan yoktur, çünkü sadece işlevi değil, farklı tarzlardan oluşan bir dünyayı da içerir. Gerçekten, bir kez alışveriş yapmaya başladığınızda, mobilyaların nerede bitip sanatın nerede başladığını saptamanın zor olabileceğini göreceksiniz. Bu bölümde yabancı mobilya markalarını inceliyoruz.

Design Within Reach

Ev mobilyalarının ve dekorlarının iyi görünmesini sağlamak için nelerin yapıldığını anlamak için çok çalışmak gerekir ve en iyi tavsiyemiz, işi uzmanlara bırakmaktır. Uzmanlar Design Within Reach’te. Marka, evin sanatsal yanını yenilikçi yanıyla harmanlayarak hem güzel hem de akıllı parçalar satıyor. Burada hantal, modası geçmiş kanepeler yok.

Arhaus

Arhaus mobilyaları temiz, havalı ve düpedüz çarpıcı. Marka, dünyaya ellerinden geldiğince zarar vermeyen mobilyaları bir araya getirmek için dünyanın dört bir yanındaki zanaatkarlarla ortaklık yapıyor. Arhaus masaları burada gerçekten göze çarpıyor. Kutulu sehpalar ve ferah yemek masaları, geçmek isteyeceğiniz parçalar.

Lulu & Georgia

Lulu & Georgia, L.A.’den geliyor ve bir Cali(California) ev markasından bekleyebileceğiniz türden rahat, havadar bir his veriyor. İç tasarımın moda tarafındadır ve stilini yeni parçalara ayırmayı umursamayan bir eve aittir.

MoMA Design Store

MoMA Design Store’da her şey için alışveriş yapmak oldukça keyifli, ama özellikle mobilya için. Sanat, mobilya ve teknolojinin kesişimidir ve sattığı her şey mümkün olan en akıllı, en verimli şekil, boyut ve işlevsellik için tasarlanmıştır. Tabii ki kilit nokta, bunu ürünlerine modern sanatın estetiğini aşılayabilmesi.

Eternity Modern

Eternity Modern’in tarzı, tahmin edebileceğiniz gibi moderndir. Bu, keskin çizgiler, metaller, çok sayıda siyah ve gümüş ve akrilik anlamına gelir. Marka da sürekli yenilik yapıyor ve çalışmalarında bazı tasarım riskleri almaktan korkmuyor. Şu anda, Eternity Modern en çok, baloncuklardan yapılmış gibi görünen parçalarla çarpıcı şekilde püsküllü kanepe koleksiyonuyla tanınıyor.

Ferm Living

Tüm eşyalarınızı Ferm Living’den satın alırsanız, bir ev kişiliği geliştirmenize kafa yormanıza gerek yoktur. Her şey firma kurucusunun kafasındaki duvar kağıdını bulamayışı ve bunu kendisi için tasarlamasıyla başladı. Bu tutum, markanın şu anda yaptığı her şeyin içine yerleşmiştir: Parçalar tanıdıktır, ancak oyunbaz boyutlar ve şekiller gibi beklenmedik kıvrımlara sahiptir.

Boca Do Lobo

Hangi Mobilya firmaları pahalı denilince akıllara ilk gelen Boca do Lobo, üst sınıflar için seçkin ve zarif bir şekilde yapılmış yabancı mobilya markaları ndan biridir. Dünyanın önde gelen tasarımcılarından oluşan bir ekip oluşturmak, onları dünyanın en klas ve en lüks mobilya markalarından biri haline getirdi. Lüks iç mekanlar için abartılı ve benzersiz şekiller yaratan yüksek kaliteli malzeme ve doku seçimleriyle tanınırlar. Boca do Lobo mobilyaları genellikle 20.000 doların altına düşmüyor ve bizce bu oldukça makul bir fiyat!

Henredon

1945 yılında Morganton, Kuzey Carolina’da, özel kalitede mobilyalar üretmeye kararlı dört adam tarafından kuruldu.Henredon, mevcut en iyi mobilyaların bazılarını tasarlama ve üretme konusunda her zaman bir liderlik rolü üstlenmiştir. Başarıları, yüksek vasıflı ekiplerinin yetenek ve çabalarına dayanmaktadır. Bugün, farklı zevklere sahip insanlar arasında Henredon adı en iyisini temsil ediyor. Onları dünyanın en güvenilir ve evet, en pahalı mobilya markalarından biri yapan, ürettikleri ürünlerin kalitesiyle tanınır!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.