Geçici Mail Siteleri Listesi 2022

Geçici mail siteleri ya da tek kullanımlık mail siteleri sizi nelerden kurtarır hiç düşündünüz mü? Tabi ki düşündünüz ve Google’da bu aramayı yaptınız. Henüz 2 aylık mail adresinizin posta kutusuna tecavüz etmeye çalışan websitelerinden kurtulmanın birkaç yolu var. Bu yollardan birisi de geçici email adresi kullanarak üyelik işlemini tamamlamak.

Geçici email adresinizin geçici gelen kutusuna (Inbox) gelen doğrulama işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu yöntem sizi istenmeyen pazarlama maillerinden kurtarabileceği gibi phishing peşinde koşan hacker kardeşlerimizden de koruyacaktır.

Geçici posta kutunuzu ne kadar süre ile aktif kalacağını bile belirlemeniz mümkün. İşte En iyi geçici eposta siteleri;

EmailOnDeck

Doğrulama maili alma konusunda çok başarılıdır. Çoğu geçici mail adresi hizmeti veren websitelerinde bu problem olabilmektedir.

10minutemail.com

Adından da anlaşılacağı gibi, geçici mail siteleri ya da tek kullanımlık mail siteleri arasındaki bu websitesi size 10 dakika sonra kendini otomatik olarak devre dışı bırakan bir e-posta adresi verir. Ancak, zamanlayıcıyı 10 dakika daha uzatma seçeneği vardır.10minutemail.net ve 10minemail.com gibi birkaç benzer servis var, hepsi oldukça benzer şekilde çalışıyor.

YOPmail

YOPmaill, kullanıcılara 8 günlük depolama alanı sağlar. Aynı zamanda çoklu dil desteği sunar ve düzgün bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca bu sunucu üzerinden e-posta oluşturabilirsiniz, ancak bunları yalnızca YOPmail kullanarak diğer alıcılara gönderebilirsiniz. Bu hizmetle ilgili tek sorun, bugünlerde oldukça yaygın olan HTTPS yerine HTTP gibi güvenli olmayan bir protokol kullanıyor olmasıdır.

Tempmail

Herkese açık başka bir e-posta hizmeti TempMail’dir. Bu hizmet, iki kişinin aynı takma adı seçmesine izin verir ve böylece ikisi de aynı e-postayı alır. Herhangi bir hizmete kaydolmak için bu tür bir e-posta adresini kullanmamanızı öneririz. Bunun nedeni, başka birinin aynı mail adresini kullanabilmesidir.

Dropmail

Türkçe dil desteği bulunan oldukça sade bir geçici mail sitesidir. Gelen epostanızda varsa (Attachment) onu da görüntüleyebilirsiniz. Sayfanızı yenilemediğiniz sürece mail adresiniz sürekli aktif kalır.

Mailinator

Mailnator, kamuya açık bir alanda mevcuttur. Bu, seçtiğiniz adresin başkaları tarafından da kullanılabileceği anlamına gelir. Ancak, aldığınız e-postalar birkaç saat içinde kendiliğinden silinecektir. Size kimsenin erişemeyeceği kendi kişisel takma adınızı verecek bir premium plan da mevcuttur.

Pratikmail

Türkçe dil desteği olan geçici mail websiteleri arasında en temiz iş görenlerden biridir diyebiliriz.

E4ward

Bu hizmet, özelleştirilmiş bir etki alanı adresi kullanarak e-posta adresleri oluşturmanıza olanak tanır. Hizmet, kod adlı tüm e-postaları birincil e-posta adreslerinize iletecektir. Kullanıcılara birden fazla e-posta adresi sunan ikincisi ile ücretsiz ve premium abonelik seçenekleri sunar.

MohMal

Bu hizmet aracılığıyla alınan e-postalara yalnızca 45 dakika süreyle erişilebilir. Ancak, daha uzun süre saklamak istiyorsanız e-postayı yenilemeye devam edebilirsiniz. MohMal ayrıca kullanıcıların kendi takma adlarını ve alan adlarını oluşturmalarına olanak tanır.

Moakt

Mail adresini 50 dakikaya kadar aktif tutan Türkçe dil desteği bulunan geçici email adresi sitesi

Sayfa İçeriği

Diğer Geçici mail (eposta) Siteleri

Throwawaymail

ThrowAwayMail’lerin geçerliliği 48 saattir. E-postayı daha uzun süre tutmak için, ilk 48 saati tamamlamadan e-posta sayfasını ziyaret etmeniz gerekir. Optimum kullanım için çerezleri etkinleştirmenizi de öneririz.

Guerillamail

Bu e-posta adresi, kullanıcıların gelen kutularını yalnızca bir saat tutmalarına olanak tanır. Ayrıca herhangi bir kayıt türü gerektirmez, bu da e-posta kurulum sürecini çok hızlı hale getirir. Bu hizmetin en benzersiz özelliği, kullanıcıların e-posta oluşturmasına da izin vermesidir. Her türlü kötüye kullanımı önlemek için gönderenin IP adresi e-postaya gömülür.

getNada

Nada, AirMail’in yaratıcıları tarafından sunulan bir başka harika tek kullanımlık mail sitesidir. Nada, kullanıcılara yarı kalıcı bir gelen kutusu sağlar. Bu gelen kutusu, alan etkin kalana kadar geçerli kalır. Ayrıca, etki alanını yenilemeden önce kullanıcılara bir bildirim verir. Ayrıca birden çok takma ad ve etki alanı kombinasyonuna izin verir. Bunlar manuel olarak da silinebilir.

cyrptogmail

Crypto G Mail, gerçek posta kutunuzu temiz ve güvende tutmak için güvenli ve anonim olan ücretsiz bir tek kullanımlık mail adresi adresi sağlar.

mail.tm

40 mb depolama alanı sunan bir inbox sunar. Geçici mail siteleri arasında popülerdir.

Ücretsiz sms doğrulama için yazımıza göz atın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.