En iyi Kadın Voleybol Ayakkabıları

Kadın sporcular için en iyi voleybol ayakkabıları sahada hareket etmenizi ve tam hızda zıplamanızı sağlarken aynı zamanda ayaklarınızı ve eklemlerinizi korur. Çekiş, kilitlenme, yastıklama, denge, topuktan buruna geçiş ve destek. Bunlar performans kadın voleybol spor ayakkabısının temel özellikleridir. Hiçbir ayakkabı mükemmel değildir, ancak sizin için hazırladığımız bu listedekiler mükemmele yakındır.

Sayfa İçeriği

1. Mizuno Wave Momentum

Mizuno Wave Momentum yastıklama, destek, denge ve nefes alabilirlik açısından tüm özelliklere sahiptir, bu nedenle en iyi genel seçimimizdir. Bu çok yönlü voleybol ayakkabısı, Mizuno’nun darbeden kaynaklanan enerjiyi dağıtan, oyunculara yastıklı konfor ve sakatlık koruması sağlayan ticari markası Wave teknolojisine sahiptir. Hafif, dalga şeklindeki orta taban plakası ile ayakkabı yeterli yastıklama ve desteğe sahiptir.

kadın voleybol ayakkabı markaları-Mizuno

Intercool havalandırma sistemi de ayakkabının içinde ısı birikimini azaltmaya yardımcı olarak genel konforu ve performansı artırır.

Mizuno marka voleybol ayakkabısı kullanan ünlü sporculardan bazıları ise Zehra Güneş, bir dönem Kim Yeon Koung, April Ross, Brenda Castillo ve Ajcharaporn Kongyot

Türkiye satışı bulunan kadın voleybol ayakkabı markasının diğer Mizuno Wave modellerini ve fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

2. ADIDAS CRAZYFLIGHT X

Yüksekten uçan sporcular için tasarlanan bu kadın voleybol ayakkabısı, ilave ağırlık olmadan denge için TPU iplikle güçlendirilmiş tüy kadar hafif bir file sayaya sahiptir. Boost ultra duyarlı yastıklama sunarken, dış taban iç mekan yüzeylerinde maksimum kontrol ve kavrama sağlar.

Bu Ürün, Yüksek Performanslı Geri Dönüştürülmüş Malzemeler Serisi Primegreen ile Üretilmiştir. Üst Kısmın %50’si Geri Dönüştürülmüş İçeriktir.

Adidas marka voleybol ayakkabısı kullanan sporculardan bazıları, Amerika Birleşik Devletleri Voleybol Takımı.

Adidas’ın bu modelinin ülkemizde satışı bulunmuyor fakat Amazon global’den rahatlıkla temin edebilirsiniz.

3. ASICS Women’s Gel Rocket 10

Asics Gel Rocket 10, Asics Gel Rocket 9‘un halefidir. Rocket serisi, squash oyuncuları, voleybol oyuncuları, pickleball oyuncuları ve sanırım badminton ve hentbol oyuncuları arasında popüler olan düşük maliyetli, genel amaçlı bir iç saha ayakkabısıdır.

ASICS 1949 yılında kurulmuş ünlü bir Japon şirketidir. ASICS voleybolun yanı sıra koşu, basketbol ve diğer bazı spor dalları için de ayakkabı üretmektedir. Uzun yıllardır, en büyük voleybol ayakkabısı üreticisi olarak tanınırlar.

Voleybol oyuncularının tümünün ayağına en az bir kere değmiş bir voleybol ayakkabı markasıdır. Tr içi alışveriş ve ürün incelemesini buradan yapabilirsiniz.

4. ASICS Sky Elite FF

ASICS, voleybola özel ayakkabılarda en büyük markalardan biridir ve Sky Elite FF 2 onların en iyi modelidir. Voleybolun en üst seviyelerinde bile son derece popülerdir.

ASICS’ten beklediğiniz gibi, hem ahşap hem de plastik kortlarda çekiş mükemmeldir. Ön ayağı yerinde tutan DYNAWRAP ve sağlam bir topuk sayacı sayesinde kilitleme etkilidir. Sağlam kilitleme ve geniş dış destek kombinasyonu iyi bir denge sağlar. Yastıklama, geçmiş ASICS voleybol ayakkabılarında bir endişe kaynağı olmuştur, ancak burada durum böyle değildir. Sky Elite FF, rahat ama yumuşak GEL ile duyarlı FLYTEFOAM orta tabanı bir araya getiriyor.

5. Puma Melo MB 0.1

Puma, piyasaya çıktığı yılın en iyi performans ayakkabısı olarak kabul edilen Clyde All Pro ile adını duyurdu. LaMelo Ball’un ilk imzalı ayakkabısı MB.01, onun ruhani halefi konumunda. Harika teknolojisi, yumuşak ayak hissi ve bazı harika renk seçenekleriyle bu spor ayakkabıya göz atmak isteyebilirsiniz. İster erkek ister kadın voleybolu oynayın, ister ön sıra ister arka sıra, MB.01 şu anda mevcut olan en iyi voleybol ayakkabısı.

MB.01’i en iyi voleybol ayakkabısı yapan gizli bileşen, dış taban şekli ve yapısıdır. Dış taban, ayakkabının yan kenarını yumuşak bir şekilde sarar ve bu da sondan bir önceki adımınızda çok yumuşak bir geçiş sağlar.

Puma Melo MB 0.1 fiyat ve diğer Puma modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.