En İyi Erkek Cüzdan Markaları 2022

En iyi erkek cüzdan markaları

Cüzdanlar birçok farklı boyut, renk ve konfigürasyonda olabilir, ancak bir cüzdan seçerken en önemli faktör her zaman kalite olmalıdır. Harika bir deri cüzdan uzun yıllar dayanabilir ve uzun ömürlü olmasından dolayı kafanızı sürekli meşgul etmez. İyi tasarlanmış, yüksek kaliteli bir cüzdan arayışınıza bir son vermek için bulabileceğimiz en iyi erkek cüzdan markaları araştırdık ve test ettik.

Sayfa İçeriği

Montblanc

Montblanc, lüks ve kalite ile eş anlamlı olan bir markadır. Marka, kaliteli yazı gereçleri ve şık saatleri ile tanınırken, Montblanc’ın cüzdanları gerçekten göze çarpıyor. Keskin ve klasik tasarımı olağanüstü hakiki deriyle birleştiren bu cüzdanlar, bir aksesuarın olabileceği kadar sofistike.

En iyi erkek cüzdanları : Montblanc

Tom Ford

Tom Ford, tarz sahibi erkeklerin ilk tercihi olan erkek cüzdan markalarındandır. Ürün yelpazesi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok sayıda işlevsel, ikiye katlanmış cüzdan ve kartlık içerir. Cüzdanı cebinizde taşımakla kalmaz, aynı zamanda her parça şık, erkeksi minimalizm konusunda bir ders verirsiniz.

Tom Ford Cüzdan

Harber London

En iyi erkek cüzdan markaları arasında Harber London, klasik lüks tasarımları, yüksek kaliteli malzemeleri ve işlevsel özellikleri ile tanınır. Üst düzey erkek aksesuarlarına yönelik bu doğuştan gelen anlayış, markanın cüzdan serisine kadar uzanıyor. Bu nedenle, listemizdeki en iyi premium cüzdanın Harber London çift katlı cüzdan olması şaşırtıcı değil.

Bellroy

Markanın süper akıllı cüzdan koleksiyonunun listemizde yer almasının iyi bir nedeni var. Yarattıkları her şey, ürünlerini günlük yaşamınızda kullanmanızı mümkün olduğunca basit ve kolay hale getirmek için iyi düşünülmüştür. Ancak ince cüzdanlarına daha yakından bakın, küçük ve kompakt bir boyutta bir ton özelliği bir araya getirmek için inanılmaz derecede iyi inşa edilmiş olduklarını göreceksiniz.

Bellroy cüzdan

Govo

Bazı cüzdanlar, gördüğünüz ve aldığınızı düşündüğünüz şeyden size daha fazlasını sunar. Bir cüzdanı kullanışlı bir para taşıyıcıdan temel ihtiçaylar için bir araç setine dönüştüren ilgi çekici özelliklere ve heyecan verici tasarıa sahiptir. Evet, taktik cüzdanlardan bahsediyoruz.

Ohio, ABD’de tasarlanan bu Govo taktik cüzdanı, arazide, ofise giderken pantolonunuza veya ceket cebinize koymak için mükemmel olan ince bir rozet tutucu gibi görünüyor.

En iyi erkek cüzdan markaları : Govo

Ancak içeride ayrıca dört gizli kredi kartına kadar yer bulacaksınız. Ek olarak, cüzdanı kemerinize, cebinize, anahtarlığa, sırt çantanıza veya kordonunuza sabitlemek için klips olarak da kullanılabilen ekstra güçlü bir manganez çelik para klipsi bulunmaktadır.

Nomad – ön cep için ideal!

Tüm cüzdanlar, rahatsız edici bir hacim oluşturmadan ön cebe sığacak kadar ince değildir. Bu nedenle, tasarımı mümkün olduğunca ince ve basit olan Nomad’s Card Wallet Plus’ın çekiciliği, onu mükemmel bir ön cep cüzdanı haline getiriyor.

Nomad cüzdan

Bottega Veneta – en iyi deriyi arıyorsanız!

Bottega Veneta’nın Intrecciato cüzdanı, deri şeritlerin titizlikle bir araya getirilmesini içeren bir teknik olan markanın imzası olan intrecciato kullanılarak İtalya’da ustalıkla üretilmektedir.. Sonuç, göze çarpmayan ancak çok şık olan çarpıcı bir tasarımdır. Üstün kaliteli hakiki deri de yıllarca güzelce dayanacaktır.

Bottega Veneta

Comme des Garçons – en iyi fermuarlı!

Minimalist bir cüzdan peşinde olmanız, çok yönlülük ve depolamadan ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. Konuyla ilgili örnek: Comme des Garçons’un bu sade çift katlı cüzdanı hem kartları hem de nakit para tutabilir.

Muhteşem dana derisinden modern kare bir silüetle hazırlanmış küçük cüzdan, çok sayıda stil bilgilerini hoş ve kompakt bir boyuta sığdırıyor.

Comme Des Garçons

Hafiftir, ceket cebinize rahatça sığacak kadar incedir ve her şeyi güvende tutmak için saran bir fermuarla birlikte gelir.

Acne Studios

Stockholm merkezli Acne Studios markasının bu siyah deri üç katlı cüzdanı, temel eşyalarınızı düzenlemek için bolca alan istiyorsanız ve tarzınızdan da ödün vermek istemiyorsanız bu cüzdan markası sizin için idealdir.

Acne Studios

Acne Studios, akıllıca, dışarıdan basit ve minimal görünen, içeride ise nakit para, kartlar ve diğer ihtiyaçlar için geniş depolama alanına sahip bir cüzdan tasarladı. Bir bozuk para bölmesi, iki kart yuvası, makbuzlar için cepler ve bir fatura kılıfı vardır. Yine de bu tasarım aynı zamanda listemizdeki en küçük cüzdanlardan biri.

Japonya Kalem Markaları

Japonya, kaliteli ve özgün kalem üretimi ile tanınan bir ülke. Japon kalem markaları arasında…

Read More

Fransa Telefon Fiyatları

Günlük hayatın en önemli kullanım ürünleri arasında akıllı telefonlar yer alıyor. Dünya genelinde tercih…

Read More

Hollanda Telefon Fiyatları

Hollanda, Avrupa’nın yüz ölçümü ve nüfus açısından küçük ülkelerinden biri olsa da ticari açıdan…

Read More

Romanya Telefon Fiyatları

Karadeniz sınırlarımızda komşumuz konumunda bulunan Romanya, çok uzun yıllardır Türkiye ile iyi ilişkiler içerisinde…

Read More

İtalya Telefon Fiyatları

Akıllı telefonlar günlük hayatta neredeyse her işimiz için bir ihtiyaç haline gelirken, Türkiye’de birçok…

Read More

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.