En İyi 15 Anime Torrent Sitesi

Animet Torrent

Anime torrent sitesi ararken karşılaşacağınız sınırlı seçeneklerden dolayı hayla kırıklığına uğramak istemiyorsanız, sizin için 2022’deki (hem dublajlı hem de altyazılı anime içeren) gerçekten en iyi anime torrent sitelerinin listesini hazırladık.

Önerilerimize geçmeden önce size bir uyarıda bulunmakta fayda var. Torrentten bahsettiğimiz için neyi ve nasıl indirdiğinize dikkat etmek çok önemlidir. Yani, torrentinizi bir VPN kullanarak (torrent IP’nizi gizleyen) korumak oldukça önemlidir. VPN konusunda yardım almak için Firestick için en iyi VPN yazımızdaki VPN’leri inceleyebilir ve güvenli bir şekide torrent keyfi sürebilirsiniz.

Sayfa İçeriği

En İyi Anime Torrent Sitesi Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Torrent sitesini seçmek için bir kontrol listesi hazırladık. İşte anime torrent sitesi seçerken dikkat etmeniz gerekenler:

Anime İçeriği: Birçok büyük torrent sitesi anime içeriği sunarken, muhtemelen aradığınız anime o site içerisinde olmayacak. Bunun yerine, sıfırdan anime için oluşturulmuş, filmler, TV şovları ve diğer içerik türleri sunan bir torrent sitesi isteyeceksiniz. Başka bir deyişle, niş bir torrent web sitesini hedeflemeniz gerekir.

Topluluk ve Destek: En iyi anime torrent web siteleri, fikirlerini tartışmaya ve paylaşmaya istekli canlı kullanıcı topluluklarına ve anime hayranlarına sahiptir. Bu nedenle bazı torrent sitelerinde tartışma panoları bulunur, bu da kaydolmanıza ve başkalarıyla iletişim halinde olmanıza olanak tanır. Ayrıca, niş anime sitelerinin Discord toplulukları sunduğunu ve size en son içeriği takip etmeniz için başka bir seçenek sunduğunu göreceksiniz.

Düzenli Olarak Güncellenen P2P: Anime dünyası, her gün yeni bölümlerin çıkabileceği hızlı tempolu bir dünyadır. Bununla birlikte, en son bölümleri çıkar çıkmaz indirmenize izin veren bir torrent sitesi seçtiğinizden emin olun. En son dosyaları listeleyerek bunu kontrol edebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı ve Ekstra Özellikler: Ne yazık ki, kullanımı çok kolay olmayan torrent siteleriyle sık sık karşılaşacaksınız. Ancak bu, yalnızca içeriklerine (tasarımları yerine) daha fazla odaklandıkları anlamına gelir. Bu nedenle, kullanımı zor olmayacak bir web sitesi bulmak bir handikap olabilir.

Yaş ve İtibar: Son olarak, anime torrent sitelerinin nispeten kısa ömürlü olduğunu bilin. Esas olarak, sürekli bir yasal tehdit altında olan gönüllüler tarafından yönetiliyorlar. Size yardımcı olacağını düşündüğümüz birkaç uzun süredir yayında olan anime torrent web sitesi var. Bu nedenle, herhangi bir dosya indirmeden önce, seçtiğiniz sitenin yaşını ve itibarını kontrol ettiğinizden emin olun.

2022’de Bulunabilecek En İyi Anime Torrent Siteleri

Bolca araştırmadan sonra, bunların 2022’de anime indirmek için en iyi 15 anime torrent sitesi olduğunu söyleyebiliriz.

1. SubsPlease – Genel Olarak En İyi Anime Torrent Sitesi

subsplease torrent
Öne Çıkan Özellikler :Discord, RSS ile Entegrasyon, Anime programı
Mevcut İçerik :Anime TV programları
Hesap Kaydı :Gerekmez
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında mevcut
Aylık Ziyaretçiler:+5 milyon
Mirror URL:Yok

Şu anda SubsPlease favori anime torrent sitemiz ve 1 numaralı tavsiyemiz. Size en son içeriği ilk önce gösteren kullanışlı bir liste tabanlı arayüz ile geldiği için özellikle en son anime bölümlerini indirmek için kullanışlıdır.

2. Shana Project– En Yeni İçerik için En İyisi

Shana Torrent
Öne Çıkan Özellikler : Discord topluluğu var; RSS ile Entegrasyon; Anime programı
Mevcut İçerik : Anime TV shows
Hesap Kaydı :Gerekmez
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında izinli
Aylık Ziyaretçiler:+ 700,000
Mirror URL:Yok

Anime torrent siteleri genellikle niş topluluklar olarak görülür. Bu, yalnızca torrentleri indiremeyeceğiniz, aynı zamanda onları bir süreliğine seedlemeniz gerekeceği anlamına gelir. Sonuçta, sürdürülebilir bir torrent topluluğu oluşturmanın tek yolu budur.

Ancak, Shana Project farklıdır. Herhangi bir sınırlaması yoktur ve istediğiniz kadar indirmekte özgürsünüz. Bu web sitesi gerçek bir içerik hazinesi sunuyor.

3. Nyaa – Uzun Süreli En İyi Anime Deposu

nyaa torrent
Öne Çıkan Özellikler :İnanılmaz derecede popüler; Kullanışlı filtreleme seçenekleri; Bol miktarda sağlıklı torrent; Düzenli olarak güncellenir.
Mevcut İçerik :Anime movies, TV shows, e-book ve müzik
Hesap Kaydı :Gerekmez
Erişim Kısıtlamaları:Belirli İnternet sağlayıcıları tarafından engellenmiştir.
Aylık Ziyaretçiler:+45 milyon
Mirror URL: Yok

Nyaa bir süredir buralarda ve her zaman en iyi anime torrent sitelerinden biri olarak kabul edildi. Geçmişte bazı iniş çıkışlar oldu, ancak bu günlerde çok güçlü gidiyor gibi görünüyor.

4. AniDex – Anime ve İlgili İçerik için En İyisi

Anidex Torrent
Öne Çıkan Özellikler :Bol içerik kategorisi; Canlı topluluk (forumlar ve sohbet kanalları); Düzenli güncellemeler.
Mevcut İçerik :Anime filmler, TV şovları, yetişkin videoları, çizgi romanlar, oyunlar, ses, yazılım ve daha fazlası.
Hesap Kaydı :Gerekmez.
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında mevcuttur; Belirli kuruluşlar, üniversiteler veya İSS’ler tarafından engellenmiş olabilir.
Aylık Ziyaretçiler:+720.000
Mirror URL:Yok

Bu web sitesini açtığınızda, her biri içeriği hakkında gerekli bilgileri içeren uzun bir torrent dosyası listesi göreceksiniz.

Anidex, anime filmleri, TV şovları, çizgi romanlar, müzik, video oyunları ve daha fazlası dahil olmak üzere mükemmel bir içerik seçkisi sunan niş bir anime P2P web sitesidir. Bu kategorilerin tümü, web sitesinin ana gezinme çubuğu aracılığıyla sunulur.

5. AniRena – En Güçlü Anime P2P Tracker

AniRena Torrent
Öne Çıkan Özellikler :ok çeşitli içerik; Discord’da mevcut; Kişiselleştirilmiş profiller mevcuttur.
Mevcut İçerik :Anime movies, TV shows, Hentai oyunları, Manga, audio, e-book ve daha fazlası
Hesap Kaydı :Gerekmez
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında izinli
Aylık Ziyaretçiler:+550.000
Mirror URL:Yok

6. Tokyo Toshokan – Japon Medaysının En iyisi (Genel değerlendirme)

Tokyo Toshokan Torrent
Öne Çıkan Özellikler :İleri düzey kullanıcılar için harika; Büyük miktarda içerik; RSS beslemeleri mevcuttur; Özelleştirme mevcut.
Mevcut İçerik :Anime & Hentai – movies, TV shows, comics ve daha fazlası
Hesap Kaydı :Gerekmez
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında mevcuttur; Belirli kuruluşlar, üniversiteler veya İSS’ler tarafından engellenmiş olabilir.
Aylık Ziyaretçiler:+3.600.000
Mirror URL:tokyotosho.se

Tokyo Toshokan, daha ileri düzey P2P kullanıcıları için bir rüyanın gerçekleşmesidir. Örneğin, en yeni animelerden haberdar olmak için RSS beslemesini inceleyebilirsiniz. Tokyo Toshokan sitesinin beslemesini RSS okuyucunuzla entegre etmenize olanak tanır; bu, yeni yayınlanan anime torrentlerini kontrol etmenin kullanışlı bir yoludur.

Web sitesi ayrıca belirli terimleri dahil edebileceğiniz veya hariç tutabileceğiniz özel arama türlerini de destekler. Bu, aradığınız içerik türünü belirlemenize yardımcı olarak sağlıklı P2P dosyalarını bulmayı oldukça kolaylaştırır.

7. AnimeTosho – En İyi Reklamsız Anime P2P Sitesi

Anime Tosho Torrent
Öne Çıkan Özellikler Aktif topluluk; Altyazı sağlar; Bol miktarda sağlıklı P2P dosyası; Güncel haberler.
Mevcut İçerik :Anime filmleri ve TV şovları.
Hesap Kaydı :Gerekmez
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında mevcuttur; Belirli kuruluşlar, üniversiteler veya İSS’ler tarafından engellenmiş olabilir.
Aylık Ziyaretçiler:+1.500.000
Mirror URL:mirror.animetosho.org

AnimeTosho, bu makalede bulunan diğer önerilere kıyasla belki de çevrimiçi olarak en aktif anime topluluğudur. Bu web sitesi tamamen anime torrentleri hakkındadır ve gerçekten sadık hayranlardan oluşan geniş bir gruba sahiptir.

Bu, burada yalnızca bol miktarda anime bulamayacağınız, aynı zamanda dosyaları hızlı bir şekilde indireceğiniz anlamına gelir (çok sayıda seeder). Bize güvenin, burada çok sayıda sağlıklı P2P dosyası sizi bekliyor ve Web bağlantı hızınızdan tam olarak yararlanmanıza izin veriyor.

8. Anime Ultime – En İyi P2P Anime Topluluğu

Anime Ultimate Torrent
Öne Çıkan Özellikler :Fransızcada; Komple anime serisi; Medya akışı sağlar; Düzenli güncellemeler; Benzersiz tasarlanmış kullanıcı arayüzü.
Mevcut İçerik :Anime filmleri ve TV şovları.
Hesap Kaydı :Gerekmez
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında izinli.
Aylık Ziyaretçiler:+500.000
Mirror URL:Yok

Sırada Anime Ultime var. Fransa’dan gelen bu anime torrent sitesi, gerçek anime hayranları tarafından tasarlandı. Her gün yeni bir şeyin gerçekleştiği oldukça aktif bir topluluğa katılacaksınız.

Ana ekran, birden fazla şekilde hızlı bir şekilde sıralayabileceğiniz mükemmel bir anime torrentleri seçkisi sunar. Bunun dışında, bu topluluğa katılmak istiyorsanız bir hesap oluşturabilirsiniz.

9. BakaBT – En İyi Özel Anime Topluluğu

Bakabt Torrent
Öne Çıkan Özellikler :Gerçek anime hayranları tarafından yapılmıştır; Kısıtlı topluluk; Yüksek kaliteli torrent dosyaları; Bol miktarda yeni içerik.
Mevcut İçerik :Anime filmleri ve TV şovları.
Hesap Kaydı :Gerekli.
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında izinli
Aylık Ziyaretçiler:+370.000
Mirror URL:Yok

Bazıları BakaBT’nin gizli bir anime topluluğu olduğunu söyleyebilir. Çünkü özgürce kayıt olamazsınız. Bunun yerine, web sitesinin ekibi tarafından davet edilmeniz gerekir.

Topluluklarının yalnızca anime hayranlarından oluştuğundan emin olmak için yöneticiler tarafından oluşturulan bir araştırmadan geçmeniz gerekir.

10. Anime Layer – Derinlemesine Anime Bakış için En İyisi

Anime Layer Torrent
Öne Çıkan Özellikler :Rusça; Uzun süredir devam eden torrent sitesi; Bir forum içerir; Düzenli olarak güncellenir; Bir sürü taze torrent bulunur.
Mevcut İçerik :Anime filmleri, TV şovları, çizgi romanlar ve audio
Hesap Kaydı :Gerekli.
Erişim Kısıtlamaları:Dünya çapında izinlidir; Belirli kuruluşlar, üniversiteler veya İSS’ler tarafından engellenmiş olabilir.
Aylık Ziyaretçiler:+170.000
Mirror URL:Yok

Çoğu torrent web sitesi çok basit liste tabanlı bir arayüz sunarken, farklı bir tarz getiren web sitelerini görmek güzel.

Anime Layer, güzel tasarlanmış kullanıcı arayüzüne sahip bir Rus torrent web sitesidir. Burada listelenen her torrent, seeder ve leecher kesin sayısı da dahil olmak üzere ayrıntılı bilgiler ve ekran görüntüleri ile birlikte gelir.

11. TorLock – Doğrulanmış Anime P2P Dosyaları İçin En İyisi

Torlock Torrent
Öne Çıkan Özellikler :Doğrulanmış P2P dosyaları; Büyük bir içerik kütüphanesi.
Mevcut İçerik :Filmler, TV şovları, oyunlar, müzik, uygulamalar, anime, çizgi romanlar, video klipler, yetişkinlere yönelik içerik ve daha fazlası.
Hesap Kaydı :Gerekmez
Erişim Kısıtlamaları:Avustralya ve Birleşik Krallık’ta yasaklandı. Muhtemelen başka yerlerde de. Türkiye’de kısıtlaması yok.
Aylık Ziyaretçiler:+3.000.000
Mirror URL:torlock2.com

TockLock ile ilgili en iyi şey, doğrulanmış P2P dosyalarına sahip olmasıdır. Muhtemelen bildiğiniz gibi, kötü amaçlı yazılım P2P dünyasında büyük bir sorundur. Bu nedenle, kötü niyetli torrentleri ortadan kaldırmak için çaba sarf eden bir web sitesine sahip olmak her zaman büyük bir avantajdır. TorLock’un en iyi anime torrent sitelerinden biri olmasının nedeni budur.

Elbette TorLock, kitaplığının boyutuyla da tanınır. Burada birçok farklı kategori bulacaksınız, anime mevcut kategorilerden biri.

Anime İçeren Diğer Torrent Siteleri

12. The Pirate Bay – Anime P2P Dosyalarını Bulmak İçin En İyisi

Niş bir anime torrent sitesi olmasa da, The Pirate Bay dünyanın en popüler hepsi bir arada torrent sitelerinden biridir.

13. 1337X – En İyi Hepsi Bir Arada P2P Deposu

1337x en parlak kullanıcı arayüzüne sahip olmasa da, bu, türünün en eski torrent sitelerinden biridir. Oyunlara, müziklere, yazılımlara ve daha fazlasına ek olarak filmlere ve TV şovlarına göz atabilirsiniz. Anime gibi niş kategoriler de dahildir.

14. TorrentDownloads – Niche Anime P2P Dosyaları için En İyisi

Çoğu durumda, torrent web siteleri bunaltıcı olabilir. Birçoğu, yoğun bir arayüz oluşturarak sayısız içerik türünü birleştirir. Ancak TorrentDownloads web sitesi, doğru yapılmış bir UI tasarımının bir örneğidir.

15. LimeTorrents – Eski Anime İçeriği için En İyisi

İhtiyar P2P hayranları muhtemelen LimeTorrents’tan haberdardır. Türünün en eski web sitelerinden biri ve hala çevrimiçi alanda yerini bulmayı başarıyor.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.