Aşırı Zenginlerin Bildiği Ultra Lüks Markalar

Lüks Markalar

Ultra Lüks Markalar endüstrisi, pazarın sadece ultra zengin kesimine hitap etmektedir. Uber zenginler, üstün kalitesine, iyi hizmetine, benzersiz işçiliğine ve uzun ömürlülüğüne güvendikleri için bu markalı ürünleri tercih ediyor. Ve elbette, fiyat etiketleri nedeniyle herkes bu ultra lüks ürünleri karşılayamaz.

Ultra zengin insanlar genellikle yakındaki alışveriş merkezlerinde veya bazı cadde mağazalarında kolayca bulunamayan seçkin markaları ararlar. Aradıkları şeyler sayıları çok az olan seçkin mağazalarda satılıyorlar.

Sayfa İçeriği

Sadece Ultra Zengin Olduğunuzda Tanıyabileceğiniz Ultra Lüks Markalar

JADA DUBAI

BAE merkezli lüks ayakkabı markası Jada Dubai, Passion Jewelers ile işbirliği içinde, yalnızca kadınlar için tasarlanmış dünyanın en pahalı ayakkabısını yarattı. “The Passion Diamond Shoe” lakaplı bu olağanüstü ayakkabıların her bir çifti, baştan sona zanaatkarlar tarafından el yapımıdır. Bu ayakkabıların yapımında kullanılan deri çok nadir ve en dayanıklı olanıdır. Deri yumuşaklığı için özenle seçilmiştir ve daha sonra bu ayakkabılar platin, elmas ve yakut gibi değerli taşlarla süslenmiştir.

Pırlantalar (beyaz ve siyah ve farklı boyutlarda) parlak kesim veya gül kesim.

Beyaz safir, zümrüt, yakuttan topaz, sitrin, gül kuvars,

Değerli taşlar parlak kesimin yanı sıra kabaşon kesimdir.

Ayakkabının iç ve tabanına uygulanan sarı altın ve platin karışımı.

En kaliteli İtalyan derisi.

JADA DUBAI Ayakkabı Fiyatını Merak Ediyorsanız…

Ayakkabının fiyatı 5000 dolardan başlıyor. Bu fiyat aralığı, eklenen elmas miktarının daha az olduğu ve elmasların ve yarı değerli taşların daha küçük olduğu anlamına geliyor. Her müşterinin isteğine göre daha yüksek fiyatlara çıkabilmektedir. Koleksiyonun başyapıtı 300.000 Dolar (1 milyon Dhs’nin üzerinde) olarak fiyatlandırılmıştır ve dünya çapında sadece 1 adet mevcuttur.

Russo-Baltique Vodka

Votka söz konusu olduğunda, kalite ve çeşitlilik konusunda Ruslara neredeyse gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Markalarının çoğu bilinip örneklense de, dünyanın en pahalı votkası olan Russo-Baltique’i sadece ayrıcalıklı bir kaç kişi deneyebildi. Rus otomobil üreticisi Russo-Baltique tarafından yaratılan premium votka, şişe başına 1,3 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir fiyatla satılıyor.

Peki, normal bir Absolut votka şişesinin sunamayacağı 1,3 milyon dolara bu votka size ne sunabilir? Eşsiz bir ambalaj! Votka, 1908 ve 1912 yılları arasında basılan altın sikkelerden yapılan Rus-Baltık arabalarında kullanılan radyatör muhafazasının bir kopyası olan bir şişede muhafaza edilir. Bu, şirketin ilk arabasını ürettiği dönemdir. Şişe kapağı beyaz ve sarı altından yapılmıştır ve Rus İmparatorluk Kartalının elmas kaplı bir kopyasını içerir. Şişenin kendisi kurşun geçirmez camdan yapılmıştır ve 30 cm kalınlığındadır. Buyrun.

Cle De Peau Beaute By Shiseido

Japonya’dan gelen bu devrim niteliğindeki lüks cilt bakım markası, yüz kremi yapmakla ünlüdür. Krem, Cle De Peay Beaute ‘La Creme’ olarak bilinir. Bu kremin ciltte hormonal değişikliklere yardımcı olan ve ayrıca toz ve kirlilikten kaynaklanan cilde çevresel zararı önleyen nadir bileşenlerden yapıldığı iddia ediliyor.

Her bir kremin fiyat etiketi 13.213 dolar civarında. Bu eşsiz kremin kavanozu üstte 3 platin halkaya sahiptir ve 30 kat kristalden oluşur. Online alışveriş için.

GRAFF

Bu lüks marka, kendi elmaslarını tedarik edip işledikleriyle benzersiz özellikler sunar. Markanın geniş atölye ağı nedeniyle gerektiği kadar mücevher üretebilmesine rağmen, ayda sadece 350 mücevherden oluşan sınırlı parça üretiyorlar. Şirket, dünyanın en çok aranan elmaslarına yaptığı katkıyla gurur duymaktadır.

Graff Diamonds Büyüleyici Saati Neden Bu Kadar Pahalı?

Tabiki saatin elmaslarıyla alakalı bir durum. 152.96 karat beyaz elmastan yapılmıştır. Saatin kapağı olarak işlev gören armut biçimli taş. Ve bir halkaya dönüştürülebilir. 38.13 karat beyaz pırlantadan oluşur.

Azzedine Alaia

Fiyat etiketine göz kırpmadan mal alırsanız, bandage elbise yapmakla ünlü lüks marka ‘Azzedine Alaia’ için etikete bakmak bir zorunluluktur. Elbise maksimum rahatlık sağlar ve malzeme tasarımının vücuda şekil verme tekniği çok benzersizdir ve tıbbi bir bandaj ile aynı özelliklere sahiptir. Christy Turlington, Naomi Campbell ve Linda Evangelista gibi süper modeller bu markayı çok seviyor.

La Perla

La Perla, süper zengin ve ünlülere hitap eden üst düzey iç çamaşırlarıyla ünlü, İtalya‘dan lüks bir markadır. La Perla’nın her ürünü olağanüstü, mükemmel uyum sağlar ve giymeyi rahat hale getirmek için en iyi kumaşı kullanır. La Perla, 1954 yılında Ada Masotti tarafından Bologna’da kuruldu.

1000 dolardan fazlaya mal olan bu özel ürünleri satın almak için düzenli bir web siteleri var. Marka, kadife tipi bir kutu içinde paketlenmiş sunumuyla tanınır. Türkiye satışı websitesinde bulunmaktadır.

Dünyanın En Pahalı Cep Telefonları 2021

Dünyanın en pahalı 10 telefonuna bir göz atalım. Ultra lüks markalar arasında cep telefonu markaları tabiki üst sıralarda olması kaçınılmaz.

 1. Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond – $48.5 Milyon
 2. iPhone 4s Elite Gold – $9.4 Milyon
 3. iPhone 4 Diamond Rose Edition – $8 Milyon
 4. Goldstriker iPhone 3GS Supreme – $3.2 Milyon
 5. iPhone 3G Kings Button – $2.5 Milyon
 6. Diamond Crypto Smartphone – $1.3 Milyon
 7. Goldvish Le Million – $1 Milyon
 8. Gresso Luxor Las Vegas Jackpot – $1 Milyon
 9. Goldvish Revolution – $488,150
 10. Virtue Signature Cobra – $310,000

10. Virtue Signature Cobra – $310,000

2021’de dünyanın en pahalı on telefonu listemizde Virtue Signature Cobra, dünyanın en pahalı 10. telefonu.

Virtue Signature Cobra, Fransız mücevher şirketi Boucheron tarafından tasarlandı. Birleşik Krallık’ta monte edilmiş 388’den fazla parçadan oluşur.

Virtue Signature Cobra Cep Telefonu

5,2 inç Full HD 1080×1920 piksel çözünürlüklü ekrana ve 4 GB RAM’e sahiptir. Dahili depolama alanı 64 GB’dir ve 2 TB’ın üzerindeki MicroSD kart desteği, onu dünyanın bir numaralı en pahalı telefonu olmaya iten olağanüstü özellikler.

Vertu Signature Touch, iyi bir selfie için 2,1 MP ön kamera ile çift tonlu ED flaşlı 21 MP arka kameraya sahiptir. Signature Cobra, Android 5.1 Lollipop OS çalıştırdığı için birincil bağlantı olarak 4G LTE, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS ve NFC sunar.

9.  Goldvish Revolution – $488,150

Goldvish Revolution dünyanın en pahalı 9. telefonu. Goldvish adlı İsveçli bir şirket tarafından üretildi. Lüks markalar telefon tasarım konusunda da oldukça iddalı.

Dünyanın en pahalı ikinci telefonu olan Goldvish Revolution, 29 karat VVS-1 dereceli pırlanta ve 18 karat pembe ve beyaz altından üretildi.

8. Gresso Luxor Las Vegas Jackpot – $1 Milyon

Las Vegas Jackpot, dünyanın en pahalı sekizinci telefonu. O kadar basit bir telefon ki, birçok kişi onu 2021’de dünyanın en pahalı telefonlarından biri yapan işlevinden şüphe duyabilir.

Las Vegas Jackpot’un gövdesi, her biri 45,5 karat olan yüz seksen gram altın ve siyah elmastan oluşuyor. Böyle bir cep telefonunu üretmek için pahalı bir eleman kullanılır.

Dünyanın en pahalı 8. cep telefonuu

Telefonun tuş takımı, 32Kg ağırlığında, elle parlatılmış ve lazerle oyulmuş 17 safirden yapılmıştır. Pahalılığı nedeniyle, yalnızca üç birim Luxor Las Vegas Jackpot üretildi.

1 Comment

 1. aşırı zenginlik de kotu be. insan ne alacam nasıl harcayacam sıkıntısından dert küpüne doner. düşünsenize omur geciyor. sürekli para harcaması lazım. harcamadigi her an ziyan. çünkü asiri zengin o.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.