Alman Televizyon Markaları 2022

Alman televizyon markaları diğer Alman yapımı ürünlerde olduğu gibi kaliteyi, sağlamlığı ve yüksek teknolojiyi ürünlerinde müşterilerine garanti ediyor. Bir alman marka televizyona sahip olduğunuz zaman bu güven duygusunu hissetmeniz hiç de uzak değil. Dünya genelinde bilinirliği yüksek Alman markalarını derledik.

Estimated reading time: 3 minutes

Sayfa İçeriği

MetzBlue Metz

80 yıllık teknolojik deneyim ve TV sektöründeki küresel bir oyuncunun inovasyonunun birleşimi sayesinde METZ blue, en son teknolojiyi sağlamak amacıyla yüksek kaliteli akıllı TV çözümleri sunar. Almanya’da teknik mükemmelliyetin temsil eden markan Alman yapımı etiketinin hakkını vermek için dayanıklık, güveninirlik ve son teknolojiyi harmanlıyor.

Alman televizyon markaları : Metz Classic

Markanın FullHd UltraHd ve OLED televizyon tipleri bulunuyor. Şirket 2014 yılında iflas ertemele talebinde bulunmuştu.

Blaupunkt

2015 yılında el değiştirmesine kadar 1933 yılından beri Almanya’nın önde gelen televizyon markalarından biriydi. Özellikli gurbetçi Türklerin Türkiye’ye gelirken yanlarına aldıkları eşyaların başında EgeTürk marka sucuk ve mavi noktalı Blaupunkt televizyon gelmekteydi. Araba teypleri konusunda öncü bir markadır.

Blaupunkt Televizyon

Loewe

Loewe Technology GmbH, çok çeşitli elektronik, elektrik ve mekanik ürünler ve sistemler geliştiren Alman televizyon markaları arasındadır. Tüketici ve iletişim teknolojisi alanında uzmanlaşmıştır. Şirket, 1923 yılında Siegmund ve David L. Loewe kardeşler tarafından Berlin’de kuruldu.

Loewe 4K OLED

Telefunken

Telefunken, Siemens & Halske ve Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft’ın ortak girişimi olarak 1903 yılında Berlin’de kurulmuş bir Alman radyo ve televizyon cihazı şirketidir. Yüzyılı aşkın bir süredir TELEFUNKEN markası, tüketici elektroniği ve endüstriyel mallar alanlarındaki icatları ve yenilikleri temsil etmektedir. Cihazları, Alman mühendisliğinin temel ilkelerini yansıtmanın yanı sıra, klasik fonksiyonel tasarımı yüksek kalite ve kullanıcı dostu çalışma ile birleştirir.

Alman Televizyon Markaları Telefunken

SABA

Saba markası rahatlık, sıcaklığı, yeniliği ve efsane kaleci Toni Schumacher’i çağrıştırır. Verimlilik ve güvenilirliğe odaklanan marka, tüm Avrupa’daki ailelerin güvendiği Alman televizyon markasıdır.
Saba, radyo ve televizyonda bir öncüydü. Bugün inovasyon erişilebilir ürünlerle devam ediyor çünkü çoğumuz hayattaki karmaşık olmayan şeylerin hala en iyisi olduğunu kabul ediyoruz.
Ürünleri, en son teknolojik gelişmelerden ödün vermeden herkes için sezgisel, basit ve erişilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır.
Yeniliği uygun fiyatlarla sunmak, tüketicilere hayatı yaşama ve keyfini çıkarma fırsatı verir.

Saba Televizyon

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.