Fransız İç Giyim Markaları 2022

İç çamaşırı, her kadının kıyafetinde büyük bir rol oynar ve kasıtlı olarak iç çamaşırlarını gösterir ve Fransızlar buna la séduction voilée veya örtülü baştan çıkarma derler. Bu yüzden bugün, içinizdeki Fransız kadını kanalize etmek ve kesinlikle denemeniz gereken 8 Fransız iç giyim markaları nı listeledik.

Chantalle

1960’larda, zamanın devrim niteliğinde tasarımlarına imza atan tasarımcı Chantal Thomass. Bir marka olarak Chantal Thomass, iç giyiminde dantel, saten ve fiyonkların kullanıldığı zarif feminen tarzıyla tanınır. Çalışmaları siyah siluet logosu ile işaretlenmiştir, bu nedenle aynı zamanda çekici, seksi ve güzel olan iç çamaşırı olduğunu anlarsınız.

Chantal Thomas Fransa Adres:

211 Rue Saint Honoré, 75001 Paris, France

Cadolle

Cadolle, 1889’da modern sutyeni icat eden kadın Herminie Cadolle tarafından kurulduğu için ikonik bir markadır. Şu anda markanın başında, olması gerektiği gibi yeterli özgürlük sağlayan iç çamaşırları tasarlayan Patricia Cadolle bulunuyor. Altı nesildir Cadolle, vücudu mükemmel bir şekle sokan iç çamaşırları yaratma konusunda hâlâ oyunun zirvesinde. Artık sütyen, iç çamaşırı, body, korse ve daha fazlasını içeren çok çeşitli lüks iç çamaşırı isteyenlere hitap ediyor. Hazır giyimin yanı sıra, Paris stüdyolarında da kişiye özel sütyenler tasarlıyorlar.

Cadolle Fransa Adres:

4 Rue Cambon, 75001 Paris, France

Aubade

Fransız ,ç çamaşırı markaları arasında bir diğer büyük isim ise Aubade. Bu üst düzey Fransız iç çamaşırı serisi, 1875 yılında aslen bir korse ve kuşak üreticisi olarak kuruldu. Renkli veya baskılı eşleştirme setlerini ilk tanıtan olarak dünya çapında beğeni topladı. Bunun dışında straplez sutyen, askılı sutyen ve önü kancalı sutyen gibi yenilikleri ile daha da büyümüştür. Aubade veya İngilizce’de “sabah şarkısı veya şiiri” de aynı şekilde zarif, hafif ve romantik kumaşlardaki zarif ve muhteşem kreasyonlarıyla bilinir. Aubade bir marka olarak, sergilediği etkileyici fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere, baştan çıkarma ve sanatı aynı anda tanımlıyor.

Aubade Fransa Adres:

ZAC du Trait d’Union, Route des 40 sous – RD 14, 78410 Aubergenville, France

Carine Gilson

Özenle ve tamamen el yapımı olan Carine Gilson, gerçekten de seçkin bir üst düzey markadır. Carine Gilson 25 yılı aşkın bir süredir piyasada ve değerli malzemeleri, zarif stili ve mükemmel işçiliği kullanımıyla tanınıyor. Carine Gilson, kreasyonlarında kusursuz dantel ve ipek kullanımıyla dikkat çekiyor.

Eres

Bu Fransız iç çamaşırı markası, sofistike mayo seçimiyle tanınan bir markadır. Tüm yıl boyunca mayo parçaları sunan Irène Leroux tarafından 1968 yılında kuruldu. Ancak 90’lı yıllarda Eres, modern ve zarif iç giyimden oluşan iç giyim serisini tanıttı. Eres iç çamaşırının stili ve mimarisi, vücudun doğal kadınlığını vurgulamak için tasarlanmıştır. Diğer tüm markaların şehvet üzerine prim yapmaya çalıştığı o dönemde öne çıkan bir şeydi. Eres minimalist tarzı ve temiz çizgileri ile zirveye çıktı.

Eres Fransa Adres:

2 Rue Tronchet, 75008 Paris, France

Lise Charmel

Fransa’nın Lyon kentinde iç çamaşırı üreticisi ve distribütörü. Ve en büyük Fransız iç çamaşırı üreticilerinden biri. LISE CHARMEL, Fransız lüks iç giyiminin referans noktasıdır. Güzel sanatlardan ilham alarak her zaman en yüksek endüstri standartlarında korse, iç çamaşırı ve mayo çeşitleri yaratırlar.

Lise Charmel Fransa Adres:

7 Rue du Cherche-Midi, 75006 Paris, France

Maison Lejaby

Maison Lejaby, 1930’dan beri, her şekle hitap ettiği bilinen istisnai iç çamaşırı seçimiyle piyasada. Bu Fransız moda evi, harika bir koleksiyon oluşturmak için en iyi malzemeleri ve temiz, mükemmel kesimleri kullanır. Kadınlar için şıklık ve rahatlık sunan klasik, cesur ve duyusal parçalara sahip marka. Maison Lejaby, iç çamaşırlarına çağdaş bir dokunuş katmak için ipuçlarını her zaman trendlerden ve temel ilkelerinden alır.

Simone Perele

Paris’te bulunan Simone Perele, ilk kez 1948’de açılan bir başka Fransız iç giyim markaları ndan biridir. Bu, “kadınları özgürleştirme vizyonu ve bir kadının doğal şeklini kucaklayan iç çamaşırları tasarlama” vizyonuna sahip bir aile şirketidir. Marka, kendinizi güvende ve güçlü hissetmeniz için kıvrımlarınızı süsleyecek iç çamaşırları yaratmaya kendini adamıştır. Kadın bedeni hakkında bilgi sahibi olan Simone Perele, gerçek güzelliğinizi ortaya çıkarmak için tasarlanmış zarif ve rahat iç çamaşırları üretmek için değerli malzemeler, üstün kalite ve detaylara gösterilen özeni bir araya getiriyor.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.