Fransa Alışveriş Siteleri 2021

Fransa alışveriş

Fransa, e-ticaret endüstrisinin değeri söz konusu olduğunda, Avrupa’nın “Üç Büyük” ülkesinden biridir.

Fransa, Almanya ve Birleşik Krallık ile birlikte, Avrupa’nın e-ticaret endüstrisinde büyük bir paya sahiptir. En iyi Fransa alışveriş siteleri 2021 sıralamasında ilk 10’u sizin için derledik.

  1. Cdiscount

Cdiscount, elektronik, ev aletleri ve gıda gibi ürünler içeren bir Fransız e-ticaret alışveriş sitesidir. 2013 yılında pazar ortalamasının üzerinde bir büyüme ile ciro açısından en önemli Fransa alışveriş sitesi konumuna yükselmiştir. Cdiscount, Fransa, Belçika, Almanya, İspanya, İtalya ve Lüksemburg’da faaliyet göstermektedir.

2. Vente-Privee

2011 yılında 10. yılını kutlayan Fransız alışveriş sitesi, sadece üyelere özel tasarımcı markalarının satışlarını % 50’den% 70’e kadar indirimli fiyatlarla sunan online bir platform. Kategorileri: moda, aksesuarlar, oyuncaklar, saatler, ev aletleri, spor malzemeleri, teknoloji ve şaraplar. Bunun yanısıra seyahatler, eğlence biletleri ve müzik bileti satışına da başlandı. Örneğin punk efsanesi Iggy Pop’un 2012 albümü “Après” site tarafından lanse edildi. Fransız çocuk giyim markaları incelemeye değer ürünler barındırmakta. Birkenstock, Twistshake, Petit Bateru, Paul Smith bunlardan birkaçı. Üyelik gerekiyor.

3. Auchan

261,000 çalışanının %5 hissesine sahip olan bu Fransız e-ticaret firmasının tam 354.851 çalışanı vardır. Bu firmanın dünyanın 35. en büyük işvereni olduğu anlamına gelmektedir. 1961 yılında Gérard Mulliez tarafından kurulmuştur. 2019 itibariyle Auchan, Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, Lüksemburg, Polonya, Romanya, Macaristan ve Çin’de doğrudan varlığı ile dünyanın en büyük perakendecilerinden biridir.

4. fnac

1954 yılında André Essel ve Max Théret tarafından kurulan kültürel ve elektronik ürünler satan büyük bir Fransız perakende zinciridir. Online biletten cep telefonuna kadar aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz.Fransa alışveriş sitesinin Xiaomi Redmi Note 9T güncel fiyatı 239 euro.

5. La Redoute

La Redoute, giyim ve ev dekorasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. La Redoute, Fransa’da 2. en büyük kadın giyim satıcısı ve 3. en büyük nevresim satıcısıdır. Fransa alışveriş siteleri nden www.laredoute.com, her ay 7 milyondan fazla tekil ziyaretçisiyle giyim ve ev dekorasyonu alanında en üst sıralarda yer alan Fransız alışveriş sitesidir. Şirket 26 ülkede faaliyet göstermektedir ve 10 milyondan fazla aktif müşteriye sahiptir.

6. boulanger

Boulanger, 1954 yılında esnaf-tüccar kardeşler Bernard ve Gustave Boulanger tarafından oluşturulan eğlence, tüketici elektroniği ve ev aletleri konusunda uzmanlaşmış bir Fransız şirketidir. Fransız şirket, 2007’den itibaren çevrimiçi satışa başladı ve e-ticaret sitesini geliştirdi.

7. Twenga

Doğrudan satış yapmayan bu site, kullanıcılarınınaradıkları ürüne ulaşmaları konusunda uzmanlaşmış. Her gün on milyonlarca sayfayı tarayarak yüz milyonlarca ürünü kategorize eder.

8. OSCARO

Oscaro, 2003 yılında kurulmuş bir Fransız e-ticaret şirketidir. Şirket, üreticilerden ve toptancılardan yeni ve orijinal otomotiv parçalarının satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Fransa, İspanya, Belçika ve ABD’de faaliyet göstermektedir.

9. SaReNZa

Sarenza, ayakkabı ve aksesuarların çevrimiçi satışında uzmanlaşmış bir Fransız e-Ticaret şirketidir. Paris merkezli Sarenza, yüzlerce farklı marka ve on binlerce stil seçeneği sunuyor. 2005 yılında Francis Lelong, Yoan Le Berrigaud, Frank Zayan tarafından kurulan şirket, bugün Stéphane Treppoz ve Hélène Boulet-Supau tarafından yönetiliyor ve 2014 itibariyle 200’den fazla kişiyi istihdam ediyor. Sarenza 26 Avrupa ülkesine teslimat yapıyor.

10. materiel.net

Özellikle Gaming konusunda çok çeşitli ürünler bulabileceğiz, yüksek teknoloji ürünler satar. Fransız alışveriş siteleri içerisinde bu konunun en iyisidir İlk defa göreceğiniz bir çok yeni teknolojiler için hazırlıklı olun!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.