David Babayan : Ermenistan kendi halkına yenildi!

David Babayan

Türklere, Azerilere ve teröristlere kaybetmedik, iğrenç milli karakterimize yenildik. David Babayan

Artsakh Başkanı Arayik Harutyunyan’ın Danışmanı David Babayan, “Farklı bir döneme girdiğimizi, tamamen farklı bir duruma girdiğimizi anlıyoruz. Ve bence gelecek hakkında düşünmek çok daha mümkün.”

Babayan vurguladı. “Şu anda biraz ağır, çünkü hepsi yeni! Genel olarak, önemli olan en azından Artsakh’ın var olması ve var olacağıdır. Artsakh’ı korumak için her şeyi yapmalıyız. Ve değişimlerin gerekli olduğu ve bu radikaldir. , bir gerçektir.Ama Artsakh’ın geleceğinin artık tehlikede olmadığından emin olmalıyız.Değişim sadece bireyler ve kişiler için olmamalıdır, çünkü aynı tarzda hareket edersek, kavga edersek ve kırarsak hiçbir şey başaramayız Değişen felsefe ve vizyon hakkında konuşmalıyız.Bize ne oldu – Türklere ve Azerilere ya da teröristlere değil, 18 yaşındaki çocuklarımıza kaybettik, iğrenç milli karakterimize kaybettik. Bencillik, kişisellik, dar kirli çıkarları halkın üstüne koyma toplumda değişmeli. Başımıza gelen buydu. “

Tarihi iyi çalışmadık, aynı tarzda devam ediyoruz. “Güç mücadelesi bu durumda bile çoktan başladı. Radikal değişikliklere ihtiyaç duyulduğu gerçeği, şeffaf, geniş çapta kesin. Bu değişikliklere Artsakh’ın siyasi ve hükümet alanında kesinlikle ihtiyaç var. Kimse bununla tartışamaz. Ama biz Geleceğimizi tehlikeye atmayacak bir şekilde yapmalıyız. Yüksek ahlaki normlar, yüksek profesyonelliğe sahip insanlar Artsakh’ı yeni bir durumda kurtarabilir. “Ülkeyi tehlikeye atmamak için her şey yapılmalıdır.”

Kaynak : https://www.1in.am/2855145.html

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.