Dubai Araba Fiyatları

Dubai Land Rover Fiyatları

Sıfır kilometre arabaların ucuz olduğu, düşük model arabaların çok daha ucuz olduğu bir Emirlik. Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 Emirliğinden birisidir. Dubai araba fiyatları diğer Emirliklere kıyasla özellikle ikinci elde oldukça uygun rakamlar sergiliyor.

İster sıfır ister ikinci el ister terk edilmiş araba. Dubai araba fiyatları tüm kategorilerde sizi şarşırtacak.

Sayfa İçeriği

Dubai ikinci el araba fiyatları

Dubai ikinci el araba fiyatları sıfır arabalara ulaşmanın kolaylığından dolayı oldukça uygun.

Dubai ikinci el BMW fiyatları
  • 2012 Model SUV ve binek BMW modelleri 23,000 AED (yaklaşık 120,000 TL) den başlayıp 70,000 AED (yaklaşık 360,000 TL) arasında değişmekte.
  • 2017 Model SUV ve binek BMW modelleri 53,000 AED (yaklaşık 270,000 TL) den başlayıp 229,000 AED (yaklaşık 1,200,000 TL)arasında değişmekte. Daha detaylı model fiyat araştırmasına buradan devam edebilirsiniz.

Dubai’de ikinci el ve sıfır modellerde BMW’da olduğu gibi çok tercih edilen Land Rover modelleri de oldukça uygun fiyatlara satılıyor.

Dubai Land Rover Fiyatları
  • 2013 Model SUV Land Rover modelleri 26,000 AED (yaklaşık 135,000 TL) den başlayıp 139,000 AED (yaklaşık 710,000 TL) arasında değişmekte.
  • 2017 Model SUV Land Rover modelleri 75,000 AED (yaklaşık 385,000 TL) den başlayıp 250,000 AED (yaklaşık 1,300,000 TL)arasında değişmekte. Daha detaylı model fiyat araştırmasına buradan devam edebilirsiniz.

Dubai’de terk edilmiş arabalar

Dubai’de her yıl yaklaşık 2.000 ila 3.000 araba sahipleri tarafından terk ediliyor. Dubai’de terk edilmiş bu arabalar genellikle sahipleri tarafından Dubai Havalimanı’na veya halka açık otoparklara bırakılıyor.

Dubai Terk Edilmiş Arabalar

Dubai’nin rastgele bir sokağında da terk edilmiş bir araba bulmak imkansız değil. Terk edilmiş olarak tanımlandıktan sonra, bu araçlar Dubai Polisi tarafından seçilir ve açık artırmaya çıkarılır. Terk edilmiş arabalar, uygun şekilde teklif verebilecek bayilere açık arttırmayla satılır. Doğru alıcıyı bulduklarında bu bayiler, istedikleri aracı satın almalarına yardımcı olmak için onlarla birlikte çalışır.

Dubai’de Terk Edilmiş Süper Arabaları Kimler Satın Alabilir?

Terk edilmiş süper otomobillerin müzayedeleri genellikle yalnızca davetle düzenlenen etkinliklerdir. Terk edilmiş arabaların müzayedesi ilan edildiğinde, potansiyel alıcılar polise kaydolmalı ve depozito için yeterli paraları olduğunu kanıtlamalıdır. Kayıt prosedürü, ilgilenen alıcılar bir açık artırma daveti almadan önce gerçekleştirilir.

Müzayededen Terk Edilmiş Bir Arabayı Nasıl Satın Alabilirim?

Öncelikle bu arabalara fiyat verebilmek için Dubai’da kayıtlı bir araba alım satımcısı olmanız gerekmektedir.

Açık artırma süreci genel olarak şu şekildedir:

  • Tüm konuklara, etkinlikte bulunan arabaların tüm ayrıntılarını içeren bir belge verilir.
  • Misafirlerin gişede bir teminat ücreti ile birlikte emirlik kimliğini vermeleri ve canlı müzayedeye kaydolmaları gerekmektedir.
  • Her konuğa bir teklif numarası verilir.
  • 4 ila 5 kişilik bir panel müzayedeyi yönetir ve arabayı en yüksek teklifi verene satar.
  • Müzayedeye çıkarılan otomobilin ödemesinin 48 saat içinde yapılması gerekiyor.
  • Bu arabaların üretici veya bayilerden herhangi bir garantisi olmadığını unutmamak önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.