Bulgaristan Ev Fiyatları ve Ev Satış Siteleri

Sofya ev fiyatları

Bulgaristan, güçlü eski komünist devlet imajını sarstı ve hızla Avrupa’nın en popüler tatil yerlerinden biri haline geldi. Işıltılı Karadeniz Sahili, mükemmel kayak merkezleri, tarihi kasabalar ve inanılmaz manzara rekor sayıda ziyaretçi ve yatırımcıyı cezbetmektedir. Bu trend karşısında Bulgaristan Ev Fiyatları 2022 sonlarına kadar yükselişini devam ettiriyor.

Bulgaristan’daki ev fiyatlarını inceleyebilmek için sizlere ev satış ilan sitelerinin bir listesini hazırladık. 2

Sayfa İçeriği

Bazar.bg = Bulgaristan Satılık Ev

Bulgaristan Ev Fiyatları

Bazar.bg sitesi Bulgaristan satılık ev denildiği zaman akıllara gelen ilk firmadır. Apartman dairesi, villa veya müstakil ev olarak 60 binden fazla ilan bulunmaktadır. Bulgaristan ev fiyatları hakkında yeterli bilgiye ulaşılabilecek bir websitesidir.

Bulgaristan satılık daire

Sofya’da 2+1 apartman dairesi fiyatı 2022 yılı itibariyle 60-65 bin € minimum aralığında bulunmakta. Tabi ki dairenin konumu ve yaşı fiyatı arttıran en önemli faktörler.

55 bin € civarında 2+1 60 metrekareye kadar evler bulmak mümkün. Bu evler genelde proje aşamasındaki rezidanslar oluyor.

Bulgaristan kiralık ev fiyatları

Sofya’da kiralık ev veya satılık ev bakarken bölgeleri fiyat değişimlerinde oldukça fazla etki etmektedir.

BölgeNüfus
Lyulin120,897
Mladost110,852
Poduene85,996
Nadezhda77,000
Krasno selo72,302
Iskar69,896
Slatina65,772
Krasna polyana65,442
Triaditsa65,000
Serdika52,918
Studentski50,368
Bulgaristan Sofya Bölgeleri ve Nüfus 2022

Sofya Lyulin bölgesi için 2+1 ev fiyatları diğer bölgelere göre nispeten biraz daha pahalı durumda. Fakat evlerin merkeze yakınlığı ve yeni oluşu bu fiyatı yükselten faktörler arasında.

Sofya Ev Fiyatları Lyulin

Bulgaristan kiralık ev fiyatları için Sofya şehrinin Lyulin bölgesine bakacak olursak Bulgaristan geneli bir fiyat fikri oluşabilir. 2 odalı daire kirası aylık olarak 400-500 Bulgar Leva’sı civarından başlıyor. Bu da yaklaşık olarak 200-250 € ediyor. Dairenin konumune ve yeni olmasına göre fiyatlar yükseliyor.

Bulgaristan kiralık ev

Olx.bg = Ev ve birçok kategoride ilan

Bulgaristan’ın en çok ziyaret edilen ilan sitelerinden biridir.

imot.bg = Emlak endeksi

Sofya ev fiyatları

imot.bg sitesinden Bulgaristan’daki emlakların zaman içerisindeki değişimi güncel metrekare fiyatları bölge bölge ister harita üzerinde ister tablo olarak görebilirsiniz. Sofya’daki evlerin metrekare fiyatlarını görmek için lütfen tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.