Bulgaristan Alışveriş Siteleri 2021

Bulgaristan online alışveriş

Bulgaristan alışveriş siteleri nin 2021 yılındaki toplam hasılatının 776 milyon Amerikan Doları olması bekleniyor. Bu alışveriş hacminin büyük bir kısmı 229,3 milyon Amerikan Doları ile giyim alışverişi oluşturuyor. Bulgaristan alışveriş sitelerinin Medya ve elektronik kategorisindeki geliri ise 2021 yılında geliri ise 169,8 milyon Amerikan Doları olması bekleniyor. Bulgaristan’ın önde gelen e-ticaret sitelerini sizler için listeledik.

  1. eMAG.bg

eMAG, Naspers’ın sahibi olduğu ve bilgi-teknoloji ekipmanı ve bileşenlerinin, elektronik cihazların, kişisel bakım ürünlerinin, otomotiv ürünlerinin, spor malzemelerinin, kitapların, müziklerin, filmlerin, ev ve bahçe ürünlerinin, petshop satışı yapan Bulgaristan alışveriş siteleri dir.

2. fashiondays.bg

Çocuk ve yetişkin giyim kategorisinde premium markalar da dahil olmak üzere çok geniş bir ürün kataloğu bulunan bu alışveriş sitesi Bulgaristan’da modayı takip edelerin buluşma noktası konumunda.

3. store.bg

Oyuncaklar, yaratıcılığınızı zorlayacak birbirinden ilginç hobi ürünleri, makyaj malzemeleri, bahçe ürünleri, pilden bisiklete aklına gelebilecek herşeyi bulabileceğiniz bir site

4. Remixshop

Trustpilot puan 4.3 olan Bulgaristan alışveriş siteleri. Giyim kategorisinde aradığınız her şeyi bulacağınızın garantisini veriyoruz.

5. TechnoMarket.bg

Doğu avrupa genelinde 100 den fazla yerel mağazası bulunan Bulgaristan elektronik alışveriş sitesi, çok sayıda ürünü uygun fiyata satma garantisi sunuyor.

6. Ivet.bg

Tekstilden terliğe kadın iç giyimden erkek giyime kadar modayı takip edenler için kaçırılmayacak Bulgaristan alışveriş siteleri arasında.

7. Technomix.bg

Bulgaristan elektronik alışveriş sitesi denilince akla ilk gelen online alışveriş sitesidir. Son teknoloji ürünlerden dayanıklı ev aletlerine kadar birçok katagoride ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz.

8. Pcstore.bg

Bilgisayar ve bilişim ürünleri konusunda Bulgaristan piyasasını elinde tutan bir alışveriş sitesidir. İndirimleri takip ederek büyük fırsatlar yakalamak mümkün. Razer Kraken X gaming kulaklığın sitedeki indirimli fiyatı 79 bulgar parası (yaklaşık 750 TL) iken türkiye satış fiyatı ise hepsiburada sitesinde 1300 TL civarında satışa sunulmuş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.