Belçika Alışveriş Siteleri 2021

Belçika Alışveriş Siteleri

Belçika küçük bir ülke olmasına karşın Belçika Alışveriş siteleri Avrupa’nın önde gelen şirketleri arasında yerini almışlardır. Özellikle Belçika çikolatası satışı yapan yerel mağazaların online şubeleri incelemeye değerdir. Belçika Market Fiyatları nı merak ediyorsanız, işte Belçika’nın önde gelen online alışveriş siteleri.

  1. Vandenborre.be

Belçika Alışveriş Siteleri içerisinde ciro bakımından orta sıralarda yer almasına rağmen, sunduğu indirim kampanyaları nedeniyle kesinlikle takip edilmesi gereken bir online alışveriş sitesidir.

2. coolblue.be

Belçika‘nın en çok müşterisi bulunan ve en çok ciro yapan alışveriş sitelerinden birisidir. 2020 yılında bir önceki yıla göre %46 lık bir büyüme oranını yakalamıştır.

3. zalando.be

Coolblue’dan sonra Belçika’nın en büyük online alışveriş sitesidir diyebiliriz. Tabiki bunu söylerken çok uluslu alışveriş sitelerini liste dışında tutuyoruz. Örneğin Bol.com

kırık belçika çikolatası

4. Belvas

Nefis ev yapımı Belçika Çikolatası tadına bakmak isterseniz doğru yerdesiniz. Özellikle kırık çikolatası denemeye değer.

Belçika çikolatası

5. Neuhaus

1857 yılından beri faaliyet gösteren Belçika çikolata firması, çok özel tasarımları ile harika bir hediye seçeneğidir. Belçika Alışveriş Siteleri arasında çikolata denince akla ilk gelen websitesidir.

6. dreamland.be

Çocuk, oyun, bahçe kelimelerini birleştirince meydana gelen Belçika alışveriş sitesidir. En yeni oyuncaklar, dış mekan eğlence ürünleri gerçekten incelemeye değer. Özellikle fıskiyeli su karoları çocuklar için inanılmaz eğlenceli

7. dreambaby.be

Bir diğer Belçikalı çocuk ve anne ürünleri satan bir website. Yerel mağazaları da bulunmakta. Kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz.

8. bax-shop.be

Müzik aletleri konusunda Belçika’nın en büyük firmasıdır. Son teknolojiyi takip etmek isteyenler için doğru adres.

9. ah.be

Market alışverişi konusunda en büyük Belçika Alışveriş Siteleri arasındadır. Belçika Market Fiyatları araştırması yapmak için doğru adres.

10. aldi.be

Bir diğer Belçika online market alışveriş sitesi.

11. pennyblack

Modayı yakından takip etmek isteyen Belçikalı kadınların buluşma noktası. Bununla birlikte büyük indirimler ve yeni trendler için takip edilmesi gerekmekte.

12. iciparisxl.be

Kozmetik ve parfüm konusunda uzmanlaşmış bir site. Pahallı marka ürünleri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda indirimli outlet ürünler de bulabilirsiniz.

13. aboutyou.be

Sadece kaliteli markaları bulabileceğiz bir giyim moda alışveriş sitesi. Bununla birlikte çocuk giyim kategorisi de bulunmaktadır.

Diğer Sayfalar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.