Avusturya Alışveriş Siteleri 2021

avusturya alışveriş siteleri

Avusturya’nın 8 komşu ülke ile çevrili olması nedeniyle yabancı e-ticaret şirketlerinin Avusturya online alışveriş pazarına hakim olması şaşırtıcı değildir. Avusturya alışveriş siteleri rehberimize en iyilere alternatif 10 alışveriş sitesini sizler için değerlendirdik.

  1. universal.at

Moda, mobilya, ev-bahçe ürünleri gibi kategorilere sahip olan universal.at 75 avro üzeri ücretsiz kargo hizmeti veriyor. Premium müşterisi olduğunuz zaman minimum sepet miktarı olmaksızın ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca premium müşteri olduğunuzda özel müşteri hizmetleri ve size özel indirim haklarından yararlanabiliyorsunuz.

2. shop-apotheke.at

Ürün yelpazesi açısından “Yiyecek ve Kişisel Bakım” kategorisinde, özellikle “Kişisel Bakım” alanında uzmanlaşmıştır. Online mağaza 2012 yılında açıldı.

3. cyberport.at

Avusturya alışveriş siteleri arasında elektronik, oyuncak ve kendin yap kategorileri arasında ilk sıralarda yer alan bir web sitesidir. Tabi ki bu sıralamada elektronik devleri Mediamarkt ve Amazon gibi devleri devre dışı bırakıyoruz. 1999 yılında kurulan şirket uygun fiyata yüksek teknoloji satışı ile tanınmış durumda.

4. xxxlutz.de

Avusturya’nın en büyük mobilya perakendecisi durumundadır. 8000 çalışana ile yerel mağazalarında online alışveriş sitesinde hizmet vermektedir. Almanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İsveç, Slovakya, Polonya, Slovenya, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan ve İsviçre’de mobilya mağazaları bulunmaktadır. Kendi bünyesindeki markaları bulunmasıyla beraber yüksek kalite ürün sunan markaların da satışını yapmaktadır.

5. ottoversand.at

Otto grup bünyesinde bulunan sitede iğneden ipliğe aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Sadece +18 kategorisindeki ürün çeşidi bile ülkemizdeki birçok alışveriş sitesindeki çeşitten fazla durumda. Otto grubun Rusya, Japonya gibi ülkelerde de grup şirketleri bulunmakta.

6. Eduscho.at

Tchibo bünyesinde bulunan Avusturyalı alışveriş sitesinde konsept ürünlerin yanı sıra cep telefonu ürünleri, hücresel veri tarifeleri, kadın, erkek ve çocuk giyim ürünleri de bulunmakta. Avusturya e-ticaret pazarına büyük ulusal şirketler hakim olsa da Avusturya alışveriş siteleri kendine has tarzlarıyla ve yüksek kalite ürünleriyle sıyrılmayı başarıyor. İşte o firmalardan biri de Eduscho.

7. electronic4you.at

Avusturya elektronik alışveriş dendiğinde akla ilk gelen Avusturya alışveriş siteleri arasındadır. Aradığınız her şeyi bulma ihtimaliniz %100 dür. Aramadığınız şeylerin ilginizi çekmesi için site elinden geleni yapmakta ve bunda oldukça başarılıdır.

8. 0815.at

Filtre kahve makinasından çoraba, bira bardağından fitness ürünlerine kadar birçok kategoride kaliteli ürün satışı yapan Avusturya alışveriş siteleri arasında.

9. hornbach.at

Bahçe malzemeleri dendiği zaman Avusturyalıların akıllarına gelen ilk adres olma özelliğine sahip.

10. alternate.at

Avusturya alışveriş siteleri arasında belki de ürün çeşitliliği açısından en büyük kategoriye sahip firma diyebiliriz. Son Teknoloji elektronik ürünleri takip etmek istiyorsanız ilk önce bu siteye göz atmanızda fayda var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.