Almanya ikinci el araba siteleri 2021

almanya ikinci el araba

Almanya ikinci el araba piyasası websiteleri rehberi. Bölgelere göre ikinci el satışı yapan websiteler.

Ramstein used cars

Almanya ikinci el araba konusunda Kaiserslautern, Stuttgart, Vilseck bölgelerinde hizmet veren orta üst sınıf araba satışı yapan bir fima.

Autouncle

Herhangi bir markanın ve onun modelinin ortalama satış fiyatını öğrenebilmek için ideal bir websitesi. Örnek olarak Volkswagen Golf model arabanın kaç adet ilanı olduğu ve bu ilanların ortalama satış rakamlarını görebilirsiniz. Ayrıca fiyatların düşüşte mi yoksa yükselişte mi olduğunu da gösteriyor.

Almanya ikinci el araba satışı siteleri arasında en detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz website. Ortalama satış süresi, hangi yıllar arasında araç bulunduğu, hangi modelleri kapsadığı ve ortalama fiyatı gibi birçok veriye ulaşabiliyorsunuz.

Mobile.de

Almanya’nın en büyük ikinci el araba satış sitelerinden biridir. Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. 1 milyonun üzerinde sıfır ve ikinci el araç ilanı arasından aradığınızı bulamamak düşük bir ihtimal olarak görünüyor. 1250 € karşılığı 93 model 1.6 Tempra alabilirsiniz:)

12 bin TL karşılığı bu araç ülkemizde LPGli diye ortalama 55 bin TL den kaktırılmaya çalışılmaktadır.

ooyyo

Bir çok ülkede hizmet veren ikinci el araba satış platformunun Almanya kategorisi

autoscout24

AutoScout24, yeni ve kullanılmış arabaların satışına yönelik Avrupa çapında bir ilan sitesidir. ikinci el bir araba satın almak istediğinizde, bir Alman’a gidilecek en iyi yerin neresi olduğunu sorduğunuzda genellikle akla gelen ilk sitedir. Siteleri ayrıca birden çok dilde sunulmaktadır, bu nedenle ilanların kendisi Almanca olsa da, henüz Almanca’yı akıcı bir şekilde bilmiyorsanız gezinmek çok daha kolay bir sitedir.

markt.de

ikinci el araba ve yedek parçaları konusunda oldukça fazla seçenek sunan Alman sitesi. ikinci el otomobil dışında bir çok kategoride ilanlar bulunmakta. İkinci el eşya pazarına ek olarak, kategori seçiminde hayvan ilanları, kişisel ilanların yer aldığı bir arkadaşlık sitesi, iş başvuruları ve iş ilanları da yer alıyor. 

markt.de bünyesinde bulunan Almanya erotik ilanların yer aldığı kategori. Kategori çeşitliliği konusunda ufkunuzun genişleyeceğinizin garantisini veriyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.