Almanya Bilgisayar Fiyatları 2022

Almanya bilgisayar fiyatları

Almanya bilgisayar fiyatları konusunda istikrarlı ülkeler konumunda. Teknoloji erişim anlamında hem hızlı hem de ekonomik imkanlar sunmakta. Almanya bilgisayar fiyatları ve Almanya teknoloji marketleri hakkında güncel listelerden fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Sayfa İçeriği

Mediamarkt.de

Almanya bilgisayar fiyatları konusunda ilk bakılması gereken websitelerinden biri MediaMarkt.de. Türkiye’de de şubeleri bulunana Medimarkt’ta Türkiye’den fazla çeşide sahip. Muhtemelen en iyi bilinen Alman elektronik mağazaları Media Markt ve Satürn’dür ve her Alman çocuk bu ikisini kesinlikle bilir. Bağımsız markalar olarak var olmalarına rağmen, ikisi de tek bir şirkete aittir. Ürün açıklamalarında, ödemede ve nakliyede açık benzerlikler olmasına rağmen, teklifler bazen fiyat ve ayrıca bireysel işlevler açısından bile farklılık gösterir.

331 Euro değerinde Gaming PC
15 bin Euro değerinde Gaming PC

Expert.de

Almanya Bilgisayar Fiyatları için bakılması gereken bir diğer teknoloji market ise Expert.de Çok geniş ürün yelpazesi bulunmakta.

Almanya Bilgisayar Fiyatları : Expert.de

Saturn.de

Almanya’da bir çok noktada satış mağazası bulunan ve online alışveriş de yapabileceğiniz Almanya elektronik marketlerden önde geleni.

Saturn.de

Cyberport.de

Almanya’da bir çok yerel mağazası bulunan teknoloji markette rekabetçi fiyatlara rastlamak mümkün. Önceleri esas olarak Apple ürünlerinde uzmanlaşan online elektronik market olan cyberport, çok çeşitli BT ürünleri için online sipariş veren bir şirket olma yolunda ilerlemiştir ve on iki şehirde 14 perakende mağazasıyla hizmet vermektedir.

Altarnate.de

Elektronik eşya arayışındaysanız, özellikle bilgisayar peşindeyseniz bu mağazaya uğramanız veya websitesini ziyaret etmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Çok çeşitli bilgisayar bileşenleri sundukları için özellikle “PC meraklıları” arasında popülerdirler. Almanya ve Avrupa’daki özel ve kurumsal müşterilere 85.000 ürün. 2016 yılında 430 milyon ciro elde ederek Almanya’nın en büyük onuncu online mağazası oldu.

notebookbilliger.de

Bilgisayar alanında çok güçlü bir şekilde uzmanlaştıklarını ve ihtiyacınız olan her şeyi orada bulabileceğiniz söylenmelidir. Online mağazalarının yanı sıra ürünlerini 10 perakende mağazada sunuyorlar. 2019’da birkaç Alman teknoloji dergisi tarafından elektronikte en iyi mağazalar arasında yer aldılar.

Almanya Alışveriş elektronik mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.