Alman Şampuan Markaları

Alman Şampuan Markaları

En iyi şampuan hangisi? Bunu kendinize daha önce sorduysanız ve hala en sevdiğiniz ürünü bulamadıysanız, doğru yere geldiniz. Güzellik editörlerimiz en popüler şampuanları inceledi (yalan) ve sizin için test etti. (bu da yalan) Uzmanlarımız ne diyor? Ve hangi şampuan ihtiyaçlarınıza tam olarak uyuyor? İşte yılın en iyi şampuanları arasında en iyi alman şampuan markaları listesindeki kazananlar listemiz.

Sayfa İçeriği

Alman Şampuan Markaları

Almanlar gibi dolgun, hacimli ve gür saçlarınız olmasını mı istiyorsunuz. Bunu sadece şampuanla elde edemezsiniz fakat en azından bu şampuanları kullanarak denemiş olursunuz. Kaleci Maier ve Beckenbauer şöhretlerini bu markalara borçludurlar. İşte Alman şampuan markaları.

1.Guhl

Alman Şampuan Markası : Guhl

Almanya’nın en çok tercih edilen şampuanlar listesinde en tepelerde yer alıyor. Her kesimden insana hitap eden Guhl bunu resmi websitesindeki tanıtım filminde çok iyi bir şekilde ifade ediyor. (Dikkat ve uyarı: tanıtım filmi kadın memesi içeriyor.) Türkiye’de bir dönem satışı bulunsa da artık Almancı dost ve akrabalarız vasıtasıyla temin edebilirsiniz.

2.Alpecin ; saçlarınıza alman mühendisliği etkisi!

Alpecin Şampuan

Saç dökülmesine karşın kafeinli formülü sayesinde Almanya başka olmak üzere pek çok ülkede en çok tercih edilen markalar arasındadır. Türkiye’de büyük online pazaryerlerinde ve ezcanelerde bulabilirsiniz. Saç losyonları da bulunmakta.

3. Schauma ; almancılık sembolü efsanesi

Alman Schauma

Almanların milli şampuanı statüsündedir. Almansı olmasından mütevellit ülkemizde de oldukça tercih edilen Alman şampuan markaları arasındadır. Büyük online pazaryerlerinde Schauma şampuanları bulabilirsiniz.

4. Syoss ; berberlerin ve kalfaların no1 tercihi!

Syoss

Alman Henkel firmasına ait bir şampuan markasıdır. Denilene göre profesyönel kuaförlar tarafından geliştirilmiştir. Syoss’u geliştriren kuaförler profesyönel de benim mahallemdeki kuaför amatör mü? Hobi olarak mı saçlarımı sakallarımı kesiyor. Profesyönel kuaförler tarafından geliştirilmiş ve profesyönel kalfalar tarafından test edilmiştir. Ülkemizde bu marka şampuanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

5. Gliss

Alman Şampuan Markaları : Gliss

Schwarzkopf firmasına ait bir Alman şampuan markasıdır. Bu marka da ülkemizde oldukça sık tercih edilir.

6. Lavera

Doğal Lavera

Özellikle saçlarını sık yıkayan kadınlar hafif bakım şampuanı kullanmak isterler. Çünkü hassas bir saç derisi özel bakım gerektirir. Buna saç bakım ürünlerimizin hoş kokusunu da ekleyin. Aradığınız şampuan markası işte budur. Budu ama bu şampuanı Türkiye’de bulmak biraz zor.

7. Wella

Wella Şampuan

Merkezi İsveç Cenevre’de olsa da Wella bir Alman markasıdır. Almanya ve Türkiye’de çok bilinir ve kullanılır. Saç bakımı, şekillendirme ve renklendiriciler konusunda uzmanlaşmıştır

Diğer Alman Şampuanlar

8. Kneipp

Silikonsoz Alman şampuan markası.

9. Plantur

10. Nivea

İlgilinizi çekebilir : Almanya Alışveriş Siteleri 2022

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.