Alman Mobilya Markaları 2022

Evinizi yenilemeyi veya sıfırdan döşemeyi düşünüyorsanız, ilham almak için Alman mobilya markaları na bakmak isteyebilirsiniz. Bu hırslı ülke, dünyanın en büyük mobilya ülkelerinden biridir ve “Wiemann” ve “Rauch” gibi güçlü isimlere sahiptir.

Almanya, ilgi çekici malzemeler ve çekici modern tasarımlar içeren yüksek kaliteli mobilyalar sunmakla kalmaz, tüm bunları güvenlik ve yetkinlik ile harmanlar.

Rolf Benz

1964 yılında kurulan Alman mobilya markası, mobilya tasarımında öncüdür. Şirket çağdaş evlerle mükemmel uyum sağlayan benzersiz kanepeler, sandalyeler ve masaların deneysel bir üreticisi olmak için hızla gelişmeye devam ediyor. Ayrıca, her zevke hitap edecek kadar çeşitliliğe sahip geniş bir mobilya yelpazesine sahiptir.

Alman Mobilya Markaları: Rolf Benz

Sandalye için 17 bin TL’den fazla ücret ödemeye razıysanız doğru markayı inceliyorsunuz Rolf Benz tam size göre bir Alman markasıdır.

Wiemann

Wiemann, kendisini lüks gardıroplar ve yatak odası mobilyaları tasarlamaya ve üretmeye adamıştır. Rahat ve yemyeşil bir ortamda iyi bir gece uykusu çekmenizi sağlar. 1900’lerin başlarında kurulan bu Alman mobilya markası, bir asırdan fazla ustalığa sahip modern tasarımlar sunmaktadır. Wiemann şu anda Avrupa çapındaki pazarlar için 200’den fazla yatak odası mobilyası serisi üretmektedir. Ürünlerini online olarak buradan satın alabilirsiniz.

Dedon

Enfes dış mekan ve bahçe mobilyaları için Dedon’u incelemelisiniz. 1990 yılında kurulan bu önde gelen Alman üretici, son teknoloji bahçe mobilyaları yaratmada başarılı olmuştur. Masa ve sandalyelerden ilginç dış mekan kanepelerine; her parça benzersiz bir deneyimi ifade eder. Kompozisyonların modülerliği de olağanüstü ve kendi hayal gücünüze yer açmak için sonsuz olasılıkları keşfedebilirsini.

Dedo Alman Dış Mekan Oturma Markası

Walter Knoll

Almanya’nın köklü mobilya markalarından biri 1865 yılında kurulan Walter Knoll, özellikle döşemeli ürünlere ağırlık vererek evin tüm alanlarını kapsayan etkili bir mobilya şirketidir. Lüks deri kanepelerden kraliyet ailesine uygun görkemli yemek masalarına kadar bu marka, her kademede alıcının ihtiyaçlarını karşılayan üst düzey bir hizmetle birlikte prestijli mobilya tasarımları sunar.

Zeitraum

Sürdürülebilir bir yaşam tarzını seviyorsanız, Zeitraum tam olarak size göre bir Alman mobilya markasıdır. Marka, 1990’dan beri fikirleri, tasarımı ve teknolojiyi birleştirme ilkesini takip ediyor. Şimdi, kreasyonları tüm evlere hitap ediyor ve çok çeşitli yüksek kaliteli yataklar, sandalyeler, masalar üretiyorlar.

Yerli ve Yabancı Diğer Mobilya Markaları için Tıklayın!

SieMatic

Mutfak evin kalbidir görüşüne sahipseniz bu Alman mobilya markası SieMatic, “mutfak evin kalbidir” konseptini hayata geçiriyor. Marka, 1929’dan beri güzel mutfak mobilyaları üretiyor ve dünya çapında evlere hitap eden lider üretim haline geldi. Çekici modern tasarımları akıllı işlevsellikle birleştiren bu Alman şirketi, ev sahibinin yaşam tarzını ve kişiliğini yansıtan zarif yaşam alanları tasarlama trendini belirledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.